חוגגים אירוע? סיורים קולינריים זה הדבר הבא!

ארוחות טובות בזול

האירועים של היום לא ממש מזכירים את האירועים אותם חגגנו בעבר. אם בעבר ידענו כי אירוע אמור להיערך באולם אירועים, יש להגיש בו אוכל טוב וטעים ועם שירה בציבור האירוע הופך להיות מושלם, הרי שהיום כולם מחפשים חידושים ודברים שלא היו ולא הכרנו עד כה.

אירועים תחת כיפת השמים

אחד הדברים החדשניים יחסית שאולי כבר מוכרים לכולם אלו הם האירועים אשר נערכים תחת כיפת השמים. אלו יכולים להיערך בגינות פרטיות על יד הבית והם גם יכולים להתקיים על שפת הים. אנחנו עדים לכך כי יש כאלה הבוחרים להרחיק ליערות או לפרדסים, לכרמים או על צלעי הרים.

אך יש כאלה שמבקשים חידודים שעדיין לא נולדו. בדיוק עבורם אנחנו כאן. אנחנו רוצים להציע את הטרנד הבא של אירועים אשר נערכים תוך כדי סיורים קולינריים.
מידע נוסף תוכלו לקרוא באתר של נמרוד שטרן – סיורים קולינריים!

אירוע טעים במיוחד!

השווקים בישראל הם שווקים מרתקים, שווקים מיוחדים, שווקים עם הרבה ניחוחות מיוחדים, טעמים קסומים ונוסטלגיה מכשפת אשר חוויה מאחורי דוכניה הרבים.

טיול בשוק עשוי להתברר כחוויה על חושית וחושית גם חד.

כל החושים יהיו שותפים לאירוע.

אירוע קולינרי ייחודי

כאשר האירוע מתקיים בקונספט של סיור קולינארי הוא הופך להיות לחגיגה מיוחדת לחיך וגם לנשמה.
סיור קולינרי בכרם התימנים הוכיח את עצמו לא פעם כאירוע חוויתי ומהנה לכל החברים והמשפחה!

אך זאת, רק אם הסיור מתוכנן מראש לפרטי פרטים ועדיף על ידי איש מקצוע. לא כל כך פשוט וקל לתכנן אירוע כזה לבד. הדבר דורש הן ידע בתחום הקולינריה והן התמצאות בשטח וניסיון עם המסעדות הרלוונטיות. איש המקצוע צריך להכיר את כל המקומות כמו גם את האוכל שמציעים בכל מקום כזה.

רק אם תיטיבו לתכנן את האירוע עד לפרטים הקטנים שלו, תצליחו להפיק אירוע מושלם!

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

סמינריון

סיכונים בניתוח אף

כל פעולה כירורגית כרוכה בסיכון מסוים. היגד זה מתייחס גם לניתוחים אסתטיים. חשוב לסייג ולציין כי כיום טכניקות הטיפול מתקדמות כל כך, ויש מכשור עדין

קרא עוד »

סוגי דגים למאכל

אחת המנות הפופולריות בכל רחבי העולם, הוא הדג. בנוסף לכך שדגים משתלבים מצוין כמנה ראשונה או עיקרית, הדגים בריאים מאוד ומזינים, הם מכילים כמות גדולה

קרא עוד »