קבליר קינג צ'ארלס למכירה

הקאבלייר קינג צ'ארלס ספנייל הוא אחד הגזעים הפופולריים ביותר של כלבים. הוא גדל באנגליה במאה ה-18. הגזע נקרא על שמו של צ'ארלס השני, שרצה להגביר את הפופולריות שלו כמלך ורצה להראות את עושרו. המלך עצמו היה הבעלים של קאבלייר, שאותו כינה "קבליר".

גזע זה ידוע גם בזכות מזגו ה"פרשי" ואופיו החיבה. גזע זה הוא אינטליגנטי מאוד וניתן לאמן אותו לעשות דברים רבים כמו להביא כדורים, שליפת מקלות, משחק אחזור עם כדור ואפילו הליכה ברצועה.

הקאבלייר קינג צ'ארלס נחשב לאחד הכלבים האוהבים והפופלאריים כיום.

קבליר קינג צ'ארלס מרעיף אהבה וחיבה על בני המשפחה, הוא מסתדר עם כלבים אחרים, ילדים, חתולים וזרים.

העיניים העגולות והיפות שלו מהוות סימן היכר רחב, הצבע החם והכהה של עינו והריפוד מתחת לעיניים יוצרים אצלו מראה ממיס לצד הבעה עדינה.

קבליר קינג צ'ארלס למכירה נחשב לכלב טיפול מעולה, הוא במקור כלב לוויה, יש לו מזג חם ואוהב לצד מסירות אינסופית לבעליו.

מאחר והוא ניחן באינסטיקטים חייתים ורוח ספורטיבית מומלץ להסתובב איתו עם רצועה ולגדר את חצר הבית, אחרת הוא עשוי לברוח.

קבליר קינג צ'ארלס מעולה לגידול בדירה או בית, איתו אתם תרגישו שאתם אף פעם לא לבד. קבליר קינג צ'ארלס הוא בן לוויה מעולה, הוא אנרגטי, קל לאילוף ואינטליגנטי. הוא ישתף אתכם פעולה עם כל תעלול. מה שכן מומלץ לאלף אותו בעודו הוא גור.

קבליר קינג צ'ארלס למכירה – כל מה שצריך לדעת בנושא

היום אנשים רבים מעוניינים לגדל קבליר קינג צ'ארלס בשל אופיו הנוח והשובב. לכן הם מחפשים דרכים כיצד לייבא אותו לארץ.

ניתן היום לייבא קבליר קינג צ'ארלס באמצעות חברות שמתעסקות בייבוא כלבים מחו”ל לארץ. לחברות אלו יש את כל האישורים הרלוונטים והן יודעות כיצד להתמודד עם כל הביוקרטיות הצפויות בייבוא גורי כלבים לארץ.

במידה ואתם מעוניינים לקנות ולגדל קבליר קינג צ'ארלס תוכלו לפנות אל אחת החברות שמתמחות בתחום, להשאיר אצלה פרטים אודות הכלב שתרצו והיא כבר תתאים עבורכם את הכלב המושלם שיצטרף לחיק המשפחה.

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

מאגר תמונות

תמונות מלאי הן כעת חלק חשוב משיווק תוכן. הם משמשים כדי לעזור לחברות להתבלט ולעסוק בקהל שלהן. מקרה השימוש הפופולרי ביותר לתמונות מלאי הוא ככלי

קרא עוד »

למה צריך מאגר תמונות

תחילה הבה נבין מהו בדיוק מאגר תמונות. מאגר תמונות, שנקרא גם בנק תמונות הוא אתר אינטרנט שבו אתה יכול לקנות ולהוריד תמונות ללא תמלוגים, לשימוש

קרא עוד »