שיטת מיינדשיפט: איך זה עובד?

שיטת מיינדשיפט משלבת בין מדיטציה לבין קפסולה וטכנולוגיה. שיטת מיינדשיפט היא טכניקה שעוזרת לך לשנות את הלך הרוח שלך ולקבל החלטות חדשות. זה מבוסס על התיאוריה של פסיכולוגיה חיובית. שיטת שינוי התודעה היא דרך יעילה לשנות את החשיבה שלך ולהתמקד במה שאתה רוצה, במקום במה שאתה לא רוצה.

שיטת מיינדשיפט בקפסולה מיוחדת

הטכניקה היא לא רק עניין של חשיבה חיובית, אם כי הסיבה שפיתחתי את השיטה הזו היא כי היא עזרה לי בעצם להשיג את המטרות שלי. שיטת מיינדשיפט שינתה עבורי את המשחק ואחת הסיבות לכך שהצלחתי כל כך. בעזרת קפסולה וחסך חושי, אפשר להשיג תוצאות נהדרות. 

מדיטציה, דיאטה, רוגע ויותר 

קחו למשל דיאטה. לכולנו יש את הרצון לרדת במשקל, אבל האמת היא שזה לא קל לביצוע. זה מספיק קשה להיפטר מהשומן בבטן מבלי להוסיף חבורה של קילוגרמים מיותרים מעל. שיטת מיינדשיפט או דיאטת Mindshift היא גישה שיכולה לעזור לך להשיג את המטרות שלך. זוהי דיאטה המתמקדת באכילה בריאה, פעילות גופנית וניהול מתחים. זה יכול לעזור לך לרדת במשקל, להרגיש טוב יותר ולשפר את הבריאות הנפשית שלך בו זמנית. 

אבל שיטת מיינדשיפט זה גם מדיטציה מתקדמת. בעשור האחרון, מדיטציה הפכה לתרגול מאוד פופולרי ונרחב. ישנם יתרונות שונים של מדיטציה לנפש ולגוף כמו הגברת ריכוז, יצירתיות משופרת, שיפור מצב הרוח ורמות האנרגיה. הפחתת רמות הלחץ ושיפור הרווחה. מדיטציה היא צורה של ויסות עצמי, המסייעת לך למקד את מחשבותיך בנושא מסוים בריכוז עמוק, ומאפשרת לך להתרכז בו לפרקי זמן ארוכים מבלי להיות מוסחת על ידי רעיונות או מחשבות אחרות הנסחפות פנימה והחוצה מהתודעה שלך. היתרונות המוכרים ביותר שמגיעים מדיטציה על פי שיטת מיינדשיפט הם יכולתה לעזור לקדם רוגע, להפחית כאב, להקל על מתח וחרדה וכן לשפר את דפוסי השינה. 

יופי וטיפוח כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חמשת הצמיגים לרכב הכי נמכרים
כאשר מדובר על מציגים לרכב אסור להתפשר בשום פנים ואופן. לצמיגים יש תפקיד חשוב בשמירה על בטיחות הנוסעים...
קרא עוד »
אפר 22, 2021
שואבי אבק אלחוטיים או חוטיים – מה מנקה טוב יותר?
תוהים אם יהיה כדאי לקנות שואבי אבק אלחוטיים או דווקא לבחור בחוטיים? ובכן, כאשר בוחנים מה מהם מנקה יותר...
קרא עוד »
מאי 13, 2021
מה כבר יש לעשות באילת?
יש כאלה אשר מגיעים אל העיר אילת מבלי להבין מה אפשר לעשות באילת. כעת זו ההזדמנות לתכנן מבעוד מועד טיול...
קרא עוד »
אפר 14, 2019