השוואת מחירים ברי מים – ההשוואה שתחסוך לכם כסף

מחיר ברי מים

מים הם דבר הכרחי לבני אדם ולחיות. איך אתם שותים את המים שלכם? מן הרגע בו היה ברור כי מי הברז הם לא ממש הכי ראויים לשתייה, חברות קפצו על המציאה והחלו לשווק ברי מים שגם מסננות את מי הברז בברזים של בתי האב בארץ וגם מספקות שטף של מים קרים כקרח וחמים לאחר רתיחה בכל רגע של כל שעה. הדגמים של ברי המים הם קטני מידה ומתאימים לכל שטח של שיש קטן או רחב, ועם עיצובים בכל מיני צבעים אין כבר כמעט בית בישראל שבו אין מתקן כזה השייך לאחת מן החברות שמשווקות ברי מים אצלה. אולם, העלות הזו של בר מים היא אינה פעוטה, וכאן זה כדאי לבצע לפני הרכישה וגם לאחריה, השוואה חכמה.

 

כמה חברות קיימות בתחום זה

מי עדן, נביעות ושטראוס הן החברות הכי מוכרות ולהן יש את פלח השוק העיקרי בבתי אב שבהם מותקנים ברים עבור סינון של מי הברז הביתיים. לצד החברות העיקריות הללו יש את בתי האב אשר פונים אל החברות הנוספות על מנת לסנן את המים ולהזרים אותם אל בר מים שמונח על הדלפק והן חברת נועם, איי קיו בר, אי בר. הריבוי של החברות מביא לא רק סוגים שונים של ברי מים אלא גם להורדה של המחירים ולגיוון שמאפשר לכל אדם לבחור את נותן השירות הכי רלבנטי עבורו מכמה שיותר בחינות.

 

עושים השוואת מחירים חכמה

זה תמיד חשוב לבצע השוואה חכמה של המחירים שמוצעים עבור מחיר ברי מים, כי המחיר הזה לא כולל ברוב המקרים רק את העלות עבור המכשיר אלא גם את השירות והתחזוקה שיכולים להוות הגורם שמשנה את הבחירה שאותה מבצעים ומעדיפים. כמה מסננים מקבלים? כמה מנורות UV? כמה מהר עונים נציגי השירות וכמה כל השירות הזה עולה לצד העלות עבור מכשיר המים עצמו? השוואה של המחיר בנויה מכמה פרמטרים שאותם יש לבדוק, ורק לאחר השוואה של כל נותני השירות יכולים להתקדם אל בר מים שממנו נהנים למשך של שנים רבות.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

סמינריון

סיכונים בניתוח אף

כל פעולה כירורגית כרוכה בסיכון מסוים. היגד זה מתייחס גם לניתוחים אסתטיים. חשוב לסייג ולציין כי כיום טכניקות הטיפול מתקדמות כל כך, ויש מכשור עדין

קרא עוד »

סוגי דגים למאכל

אחת המנות הפופולריות בכל רחבי העולם, הוא הדג. בנוסף לכך שדגים משתלבים מצוין כמנה ראשונה או עיקרית, הדגים בריאים מאוד ומזינים, הם מכילים כמות גדולה

קרא עוד »