מה חשוב בעת בחירת חדר שינה לילד

wallpaper-416046_640

חדר הילדים הוא למעשה המרחב הפרטי של הילדים. שם הם שוהים במרבית שעות היום, בו הם מארחים חברים, משחקים, משתוללים וכמובן ישנים. אם בעבר כללו חדרי הילדים רק מיטות לשינה וארונות לאחסון הבגדים, הרי שכיום קיימת מודעות לכך שישנה חשיבות גדולה לעצב את חדר הילדים ולגרום לו להיות נעים ומזמין ושהילד יאהב את החלל שמיועד עבורו.

מה צריך להיות בחדר השינה של הילדים?

לפני שבוחרים ריהוט בהתאמה אישית לחדר הילדים, חשוב להבין ולהגדיר עבור מה נועד החדר. האם הוא מיועד להיות רק חדר שינה או שהוא אמור לשמש גם כחדר משחקים. הריהוט של שני סוגי החדרים הוא שונה בהחלט וכולל פריטי ריהוט וחפצים אחרים. אם מדובר רק בחדר שינה, יש להציב בחדר רק מיטות כמספר הילדים, שידה נמוכה על יד המיטות וכמובן ארון לבגדי הילדים. ניתן להוסיף גם מדפים עבור חפצים שונים כגון חפצי נוי, שעון מעורר, מקום למשקפיים, מראה קטנה וכדומה. 

לעומת זאת, כאשר מדובר בחדר שמשמש כחדר משחקים בנוסף לחדר שינה, יש למקם בו גם ארונית למשחקים. מה שכן, ניתן בהחלט לעצב אותה בצורה שיהיה נוח לאסוף לתוכה את המשחקים בסוף היום ושזה לא יגרום לחדר להיראות מבולגן או חסר חן. מלבד זאת, חשוב לדאוג שיהיה לכל צעצוע מקום מוגדר על מנת שלא יהיו בחדר גירויים שיפריעו לילדים לישון בלילה.

ריהוט עמיד ואיכותי

חדר הילדים הוא מקום שחייב להיות מותאם לילדים, בכל המובנים. אין צורך לומר כי ילדים הם עם אנרגטי ובמהלך היום הם מחפשים דרכים שונות כיצד לפרוק את האנרגיות הרבות שלהם. ישנם ילדים שמספיק להם משחק רגוע עם חברים, אך לעומתם יש את אלה שמחפשים את הריגושים ופורקים את מרצם בבעיטות בכדור, במלחמת כריות או במשחקי תופסת. על כן, חשוב לבחור בריהוט לחדר ילדים שמותאם במיוחד עבור ילדים. ריהוט חזק, עמיד ואיכותי מאפשר לילדים לעשות (כמעט) ככל העולה על רוחם בחדר שלהם מבלי שההורים יחששו שמא הם עלולים להרוס לעצמם את החדר.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: