איזה ריסוס נגד נמלים הכי מומלץ לשימוש ביתי?

ריסוס נגד נמלים

חדירת נמלים לבית היא בעיה שנדרש עבורה פתרון מהיר ככל האפשר. נמלים אמנם נחשבות לחרוצות אבל נוכחותן עלולה ליצור בעיות בריאותיות לדיירים וחיות מחמד. חלק מהן עוקצות ואחרות רק מחפשות אוכל, ולכן הופכות לסיכון בריאותי אם הגיעו למקרר ולארונות המטבח.

בכל מקרה, נוכחותן אינה נעימה ואף מאיימת ולכן חשוב לטפל בבעיה במהירות. הדברה פשוטה תהיה באמצעות ספריי ריסוס נגד נמלים או חומץ, אבל במקרים מורכבים יותר כדאי להזמין מקצוענים שיוכלו לטפל בעניין באופן מקצועי ולחסל את קן הנמלים ממנו הן בוקעות ומציפות את הבית. כך תמנעו את חזרתן לאחר זמן קצר בעקבות ריסוס. נמלים אוהבות להגיע לדירות וחצרות בעיקר בחודשי החורף, מאחר שמזג אוויר קר מאיים עליהן.

ריסוס של מקצוענים

אם החלטתם שהבעיה חוזרת על עצמה וכדאי להיפטר מהנמלים אחת ולתמיד – עדיף לפנות למקצוענים שיעשו את העבודה וימנעו מצבים לא נעימים. נגד נמלים ניתן לנקוט גם בשיטות של הדברה ירוקה, ללא שימוש בחומרים רעילים וללא צורך לצאת מהבית בזמן שהמדביר עובד. יתרון נוסף של הדברה ירוקה הוא אי ספיגת חומרים רעילים בבית ובחצר.

הדברה ירוקה נחשבת ידידותית לסביבה ועושה שימוש בג'לים ופתיונות. מדביר מוסמך כדוגמת גל ג'וק הדברה, יידע גם להדריך אתכם כיצד ניתן למנוע חזרה של נמלים וזאת על ידי ניקיון מתמיד של הבית והקפדה על פיזור חומרים בקיני הנמלים.

עלויות הריסוס

המחיר שתשלמו תלוי בגודל הדירה ומסתכם בטווח של 300-400 שקל לדירה. כשאר מדובר בבניין משותף, המחיר ייקבע לפי כמות הידירות וגודל החדרים, וישנה גם אפשרות להדברה בחדר המדרגות וגם היא תהיה כלולה כמובן במחיר, ואז תדעו שהסכנה פחתה כי גם החלל המשותף עבר הדברה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

זר פרחים לראש

זר פרחים הוא כתר פרח פשוט שנועד להיות מונח בקלות על כל ראש. זו דרך נהדרת להראות את אהבתך למישהו המיוחד שלך. כתר פרחים הוא

קרא עוד »

ייעוץ פיננסי

ייעוץ פיננסי הוא אחד הנושאים החשובים ביותר בעולם של היום. זה הפך לדאגה גדולה עבור כולם, במיוחד אלה שצריכים להרוויח כסף. זו הסיבה שיועצים פיננסיים

קרא עוד »

eSim לחו"ל

מדוע eSim לחו"ל היא הדרך הטובה ביותר להישאר מחוברים לחו"ל אם אתם מתחתנים בחו"ל, מזל טוב! יום החתונה שלך הולך להיות אחד הימים המדהימים בחייך. אבל

קרא עוד »