מוצרי מין – לפעמים אפשר גם לגמור לבד

חשבתם שרק בן או בת זוג יכולים להיות הדרך שלכם לאורגזמות נפלאות? או שאולי אינכם מגיעים לאורגזמות או לעונג מיני ללא פרטנרים מיניים? תחשבו שוב! כיום יש מוצרי מין מעולים לגברים ונשים שיאפשרו לכם הנאה מינית גם ללא פרטנרים. יצאנו לסקור כמה אביזרים, וחזרנו מרוצים: 

  • מאלץ אורגזמה – מוצר זה מתאים לנשים שרוצות יותר בזמן עינוג עצמי. מדובר במוצר שעובד ועובד על כל המקומות החשובים בגוף הנשי. הוא עובד על  הוגינה ועל הדגדגן, ומגיע ברטט שלו אל שאר אזורים חשובים ומענגים. המוצר הזה לא יתן לך לוותר לעצמך כשאת לא מגיעה לאורגזמה והוא גם יקח אותך כמה שיותר רחוק על העונג הנשי. 
  • רוקט פוקט – רוקט פוקט הוא ויברטור קטן וקומפקטי אותו את יכולה לקחת לכל מקום. הוא יענה על הצרכים שלך בזמן שבני הזוג שלך לא נמצאים או כאשר את רוצה להתענג בדיסקרטיות בכול מקום. מדובר בויברטור קטן ושובב שעובד לעונג  אישי מושלם! המוצר הקטן מחשב פופולרי בקרב נשים, לכן רבות בוחרות בו גם כשיש בן או בת זוג וגם כשאין אף אחד. 
  • דילדו – אביזר מין שנועד לשני המינים-  גברים ונשים. הוא מדמה איבר מין גברי בצורה ריאליסטית ומספק אורגזמות נפלאות בחדירה וגינאלית או אנאלית. המוצר מתאים לשימוש עצמי והוא יקח את העונג האישי ועומק החדירה צעד אחד ושניים קדימה. דילדו הוא מוצר אשר מגיע בגדלים שונים או באים ועם פונקציות שונות. 

לסיכום – כיום יותר מתמיד יש אביזרי מין שיעזרו לכם להתענג לבד או יחד. הכנסו לחנויות סקס באינטרנט כדי לבחון את המוצרים השונים ולהבין מה מתאים לכם כשאתם נמצאים לבד. 

בואו לבקר בחנות סקס בנתניה >>>

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: