איך לבחור מקלחון פינתי?

מקלחון פינתי

מקלחון פינתי מהווה בחירה של מרבית הלקוחות בנתח זה של השוק בשל היתרונות הרבים שלו, אך איך בוחרים מקלחון פינתי? זאת לא כולם יודעים ואנו כאן כדי לעזור בעניין.

התאמה לסוג החלל המיועד

בחירת מקלחון חייבת להיעשות קודם כל בהתאמה לסוג החלל שיש לכם ולמיקום שאתם מתכננים עבורו. חשוב לוודא כי במיקום הרצוי יש לכם פתח ניקוז למים, שיש לכם הכנה לברז מים ואפשרות למים חמים וקרים. כמו כן, יש לקחת בחשבון את המבנה של חדר האמבטיה כולו ולבחור את המיקום של המקלחון בהתאם לתנאים שיש לכם שם ובנוסף, גם סוג המקלחון צריך להיבחר על פי תנאי השטח של החדר.

אגנית או שיפוע – ההבדלים בין השניים

ישנם שני סוגים עיקריים של מקלחונים. מקלחונים עם אגנית ומקלחונים ללא אגנית. מקלחון עם אגנית יכול להיות על פניו בחירה מוצלחת מאוד מכיוון שאין צורך לשמור על המים בעת המקלחת או לגרוף אותם לאחר מכן מכיוון שהאגנית עושה את זה עבורכם. לעומת זאת, יש את המקלחונים שבנויים ללא אגנית או מסגרת שמונעת מהמים 'לברוח' אבל אז מתכננים את השיפוע של המרצפות במקום באופן כזה שהמים יפנו תמיד לכיוון פתח הניקוז וכך לא יצליחו להתפשט בכל החדר.

חברה איכותית היא המפתח למוצר מוצלח

אחרי שהחלטתם כבר על סוג המקלחון אותו אתם מעוניינים לרכוש, הגיע הזמן לבחור את החברה היצרנית ממנה תרכשו אותו. גם כאן חשוב לא להיות פזיזים ולבדוק היטב אלו יצרני מקלחונים קיימים בשוק ומי הם המומלצים ביותר. חברה איכותית היא המפתח למוצר איכותי וחזק ואם אינכם מעוניינים לגלות שדלתות הזכוכית של המקלחון נשרטות בקלות או גרוע יותר, מתנפצות במהירות, כדאי שתשימו דגש חזק על רכישת מקלחון מחברה טובה.

יופי וטיפוח כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה מאפיין צילום קולינרי?
צילום קולינרי הוא אומנות הלוכדת את יופיו של האוכל. זהו סוג של צילום המתמקד באסתטיקה של האוכל וכיצד...
קרא עוד »
יונ 17, 2023
למה לימוד נגינה בהרכבים מאוד אפקטיבי
ככל שחולף לו הזמן יותר ויותר מחקרים מראים עד כמה למוזיקה יש חלק חשוב בחיים של האדם. יש מקום הולך וגדל...
קרא עוד »
ינו 26, 2019
מסכים לאירועים מושלמים
קיימים יותר מ -90 סוגים של מסכי הקרנה, כאשר כל סוג תואם לאירועים מסויימים ולכמות שונה של אנשים. הנה כמה...
קרא עוד »
פבר 19, 2020