איך גלשני סופט נכנסו חזק לשוק?

surfboard-149933_640

כיום יותר מתמיד, גלישת גלים הפכה להיות יותר ויותר פופולארית. הרי יש לנו ארץ חמה אולם גם בימות החורף ניתן להבחין בגולשי מים, ולכן גם הביקוש לגלשנים עלה. קיימים סוגים רבים של גלשנים ובכל זאת כאן נתמקד בשאלה: איך גלשני סופט נכנסו חזק לשוק?

נסו לא להתבלבל…

כאשר נכנסים לחנות גלשנים, המבחר בהחלט יכול לבלבל, ישנם גלשנים קטנים, גדולים, רחבים או צרים יותר, וכמובן העיצוב והגוונים מרהיבים. אז כיצד ניתן בסיטואציה שכזו לבחור את הגלשן המתאים לכם ביותר? ובכן, ההמלצה שלנו היא לרכוש בתור גלשן ראשון סופט בורד.

סופט בורד גלשן מבוקש

בכל חנות לציוד גלישת גלים, ניתן למצוא גם סופט בורד הנחשב לגלשן מבוקש. חווית הגלישה היא פשוט מדהימה, ולא מעט אנשים בוחרים דווקא את הגלשנים הגדולים יותר. הדבר הכי חשוב כאשר בוחרים גלשן הוא לבדוק את רמת יציבותו, וחשוב שהגולש יצבור כמה שיותר ניסיון.

על פי אילו פרמטרים רוכשים סופט בורד?

גם כאן, קיימות כמה וכמה אפשרויות, בראש ובראשונה חשוב להתייחס למשקל וגובה, רמת הכושר הגופני שלכם, וכדאי לנסות ולקבוע מראש, כמה זמן אתם יכולים או רוצים להשקיע בגלישה. 

סופט בורד למתחילים

אף אחד לא נולד גולש גלים, בכדי לעסוק בתחום ספורטיבי זה יש ללמוד את התחום ולהתנסות כמה שיותר. גלשן זה איננו ייעודי אך ורק למתחילים, גם אנשים אשר כבר גלשו בעבר והספיקו לשכוח, מומלץ להם להתאמן עם סופט בורד.

מה מתאים למתחילים?

הגלשנים המתאימים ביותר למי שמתחיל לעסוק בתחום, הינם רחבים ואף ארוכים יותר בהשוואה לאחרים. לעומת זאת גלשנים צרים וקצרים יתאימו יותר למתקדמים, למרות שעובדה זו לא אמורה למנוע גלישה למתקדמים עם סופט בורד, הוא מתאים לכולם! מידע נוסף באתר https://tandybalanceboard.com/

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

ויזה למרוקו

המטרה העיקרית של הויזה למרוקו היא לאפשר לתיירים וליוצאים לבקר במדינה. תהליך הוויזה הוא פשוט מאוד, וניתן להשלים אותו תוך מספר שעות. זוהי דרך מצוינת

קרא עוד »

פורץ מנעולים בבאר שבע

דרושים מנעולנים לפתיחת דלתות וחלונות בבאר שבע. ישנם מנעולנים רבים שאין להם את הכישורים הנדרשים לפתיחת דלת או לתיקון מנעול שבור. כיצד ניתן לבחור את

קרא עוד »

ספורט לנשים בהריון

ההריון הוא פרק זמן בו הגוף של האישה עובר שינויים גדולים. במהלך תקופה זו, האישה לא רק פעילה פיזית אלא גם ממוקדת נפשית בהריון שלה.

קרא עוד »