קונה כל סוגי הרכבים – לכל דגם יש תג מחיר

PRK פירוק רכבים

ישנם חברות שיקנו מכם כל רכב שרק תרצו למכור ולהיפטר ממנו. לכל רכב יש את המחיר המיוחד שעליו תוכלו לקבל מהקונה. לכל דגם יש תג מחיר שונה מהאחרים, כך שלפני שאתם חושבים להיפטר מרכב מסוים, כדאי מאוד שתבדקו האם זה משתלם לכם.

קונה כל סוגי הרכבים – לכל דגם יש תג מחיר |

כל רכב ישן יש את תג המחיר שלו שעליו משלמים האנשים שקונים מכם את הרכב לפירוק או לכל דבר אחר. רכב מסוג מסוים לא יעלה כמו רכב מסוג אחר וכן הלאה. אם אתם מעוניינים לקנות מכונית משומשת, תגלו פתאום כמה רחוק תוכלו לחפש רכב העונה על הצרכים שלכם. למרבה המזל PRK פירוק רכבים מספקים את התשובה. ישנן אפשרויות שונות ותלויות, האם אתה מעוניין באמינות, בטיחות או דווקא רכב מאובזר היטב.

בטיחות ברכבים ישנים |

אם אתה מעוניין בבטיחות, ישנם שני כללים. ככל שהמכונית יקרה יותר במקור, היא תהיה טובה יותר; ככל שהמכונית חדשה יותר, היא תהיה טובה יותר. בהתחשב בשני הכללים הללו, הנה כמה הנחיות כלליות. כריות אוויר כפולות קיבלו את האישור הפדרלי לשנת הדגם 1998, כלומר, רובן המכריע שנבנו בשנת 1998 ואילך, יהיה בהן כריות אוויר. מידע ופרטים נוספים ניתן למצוא בכתובת : https://prk.co.il/blog/buyer-of-all-vehicles/

האם רכבים ישנים הם בטוחים? |

זה אחד המיתוסים העיקשים בתחום התחבורה: מכוניות ישנות הן סולידיות כמו סלעים ויכולות לרסק מכוניות חדשות ללא יותר מידי בעיה. התפיסה השגויה, נובעת מהתפתחות האחרונה של אזור הפירוק, בו חלקים ייעודיים של מכוניות מודרניות מאבדים את צורתם תחת השפעות קלות אפילו.

אך מה שנראה כחולשה הוא בעצם חוזק – אזורי פירוק קולטים אנרגיה ומקריבים את עצמם ביעילות לטובת תא הנוסעים, אשר הבטיחות והנוקשות בו הולכים וגוברים עם כל דגם חדש שנוצר. זהו אחד מעקרונות התכנון הבסיסיים שקודמו על ידי ארגונים כמו ANCAP ושותפי הבטיחות הבינלאומיים שלה ברכב, כולל המוסד לביטוח כבישים (IIHS) בארצות הברית. אך למרות עשרות שנים של חדשנות ושיפור באמצעות בדיקות קפדניות, המיתוס של המכונית הישנה והקשוחה נמשך ולא הולך להיעלם.

יופי וטיפוח כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
וטרינר חירום – תמיד חשוב שתכירו אחד
אם אתם מגדלים חיית מחמד בבית הרי שאתם אמורים לדאוג לכל צרכיה כולל לבריאותה. חיות המחמד הנפוצות הן,...
קרא עוד »
דצמ 22, 2021
איך בוחרים מצבה לכלב
אמונה רווחת היא שמוות של כלב מסמל את סוף חייו. עם זאת, זה לא תמיד נכון. לפעמים, כלבים חיים מעבר לשנים...
קרא עוד »
אוג 30, 2022
צימרים לפי שעה, למי שאין זמן לסופש שלם
מחקרים רבים מראים כי הישראלים לצד האמריקאים הם העם שעובד הכי הרבה שעות ולמעשה עובד הכי קשה. זה לא נשיר...
קרא עוד »
ינו 10, 2019