הרצאות מעניינות לעובדים

הרצאות הן דרך מצוינת ללמוד משהו חדש, בין אם זה משהו שלומדים כדי להעשיר את הידע שלנו או כדי ללמוד משהו שיכול להיות גם מעשי ולתרום לנו בחיי היום יום שלנו והן כבר הוכחו ככלי למידה רב ערך.

הרצאות הן דרך יעילה ללמוד משהו חדש גם במקום העבודה כאשר יש מקומות עבודה אשר מזמינים הרצאות עבור העובדים שלהם. עובדים יכולים להשתתף בהרצאות של מנהלים או עמיתים שלהם והם יכולים אפילו ליצור הרצאות משלהם שהם יכולים לחלוק עם הצוות שלהם. אבל אפשר גם להזמין לעובדים במקום העבודה, הרצאות מעניינות לעובדים בנושאים שונים של מרצים מרתקים שיכולים להגיע ולהרצות במקום העבודה וזה לא תמיד חייב להיות בנושא שקשור ישירות לתחום של העבודה או החברה, אלא הרשאה מעשירה שניתנת ממקום העבודה לעובדים שלו.

הרצאה לעובדים יכולה להיות גם דבר מרענן, במיוחד במקום העבודה שבו עובדים עם לוחות זמנים עמוסים ומקום העבודה רוצה להעניק לעובדים שלו פעילות שתרענן את צוות העובדים וגם שיהיה בה ערך מוסף, לעתים זו גם יכולה להיות הרצאה מעניינת בתחום העיסוק של החברה ובכך זה יתרום לכך שהעובדים יחשפו ליותר מידע מקצועי שיתרום לידע שלהם וגם ליישם אותו במקום העבודה. ההרצאות כאמור מספקות אפשרות לעובדים ללמוד על נושאים שונים, כמו גם לקבל כלים מעשיים שהם יכולים לעשות בהם שימוש בחיי היום יום שלהם וגם במהלך העבודה.

איפה אפשר למצוא דוגמאות להרצאות מעניינות לעובדים?

יש כיום אתרי אינטרנט שונים אשר אפשר להכנס אליהם ולראות הרצאות שונות ומעניינות שיכולות להתאים גם כהרצאות לעובדים, הקליקו למגון הרצאות מעניינות באתר של אודליה יקיר. אתם יכולים להכנס לאחד מאתרי האינטרנט האלה, לחפש את ההרצאה שהכי תתאים לעובדים, או אפילו לשתף את העובדים באפשרויות ולתת להם לבחור את ההרצאה שהם היו רוצים לשמוע, וכמובן להזמין את אותה ההרצאה לעובדים שלכם.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

על הפרטים על הסבה להוראה

מחקר שנערך לאחרונה מצא שמספר הנכנסים למקצוע ההוראה הולך ופוחת ומספר העוזבים עולה. זוהי מגמה מדאיגה בהתחשב בכך שאנו זקוקים למורים נוספים כדי להבטיח את

קרא עוד »