הצגות בקאמרי: לא רק לילדים

הצגות בקאמרי

יש אנשים שחושבים על הצגות בתור דבר שהולכים אליו רק ילדים, אולם שחקני תיאטרון מביאים כישרון משחק שמצליח לסחוף את כל הקהל אל הסיפור שמועבר דרכם, וזו ההזדמנות הכי טובה להבין את כל הקסם של משחק ואת היכולות של שחקן מוכשר על הבמה.

בין כל ההצגות שאליהן הולכים כדי להעסיק ולשמח את הילדים במסגרת מופעי חנוכה 2019, זה מומלץ בחום לבדוק אלו הצגות יצאו מבית הקאמרי בשנה האחרונה, כדי להעשיר את העולם התרבותי ולהכיר את היכולת של התיאטרון להעביר תחושות שונות החל מבכי ועד לצחוק הכי פרוע של כל מי שנמצא בקהל. אפשר ללכת לקאמרי בתל אביב, ואפשר לחפש את ההצגה בעיר המגורים עצמה.

> קבלו לוח הופעות של עומר אדם באתר קצת תרבות

נכנסים אל שיגעון הקאמרי

אנשים אשר גדלו בתקופה שבה עלה לאקרנים הסרט שיגעון המוזיקה וגם אלה אשר נחשפו אל הסרט הזה לאחר שהוא כבר עבר לצפייה בטלביזיה נכבשו בקסם הזה של המוזיקה הטובה שהיא הפסקול שם לצד המשחק של גון טרבולטה שהיה במיטבו שם. כעת, נעשה עיבוד אשר מביא את כל השירים והריקודים הללו לצד הבגדים שהיו אופייניים לאותה התקופה עם צוות של שחקנים נהדר על רקע שנות השבעים ומוזיקת הדיסקו שהלהיטה את רחבת הריקודים אז. המופע בתיאטרון הקאמרי מיועד לגילאי 14 ומעלה, ומתאימה בדיוק להורים ואפילו לסבתא ולסבתא הצעירים שמפזזים היטב את הצעדים הללו עד עכשיו.

הורים עוזבים את הקן

הצגה חדשה לחלוטין שבה רואים את עוז זהבי מגיע עם יכולת משחק מעולה, ולצד צוות שחקנים נהדר לא פחות יוצרים את קן הקוקיה מפורסם הרבה בזכות הסרט שיצא לאקרנים שבו נראה ג'ק ניקולסון באקט שמסביר היטב מדוע הוא שחקן כוכב ומוכשר המוכר בכל העולם. הורים יכולים עם הסרט הזה לעזוב את הקן שבו נמצאים הילדים ולהיכנס אל קן שבו יש משחק בין מה שנחשב לשפוי לבין כל מה שנחשב כביכול למשוגע במחזה שיסחוף אותם אל מחוזות אחרים וישכיח מהם את כל המטלות של הבית בבילוי לגדולים בלבד. חושבים על הופעה קן הקוקיה עם עוז זהבי? כדאי להקפיד לרכוש כרטיסים מראש, כי הצגות איכותיות נמכרות היטב די מוקדם.

קראו גם על המופע של סרגיי פולונין בישראל

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

סמינריון

סיכונים בניתוח אף

כל פעולה כירורגית כרוכה בסיכון מסוים. היגד זה מתייחס גם לניתוחים אסתטיים. חשוב לסייג ולציין כי כיום טכניקות הטיפול מתקדמות כל כך, ויש מכשור עדין

קרא עוד »

סוגי דגים למאכל

אחת המנות הפופולריות בכל רחבי העולם, הוא הדג. בנוסף לכך שדגים משתלבים מצוין כמנה ראשונה או עיקרית, הדגים בריאים מאוד ומזינים, הם מכילים כמות גדולה

קרא עוד »