כך תשמרו על הניקיון של כורסת הטלויזיה שלכם

sofa-1078931_640

המגוון הרחב של כורסאות יכול להיות נפלא, ולאחר שבורים את הכורסא הכי יפה שתתאים אל העיצוב ואל רמת הנוחות שאותה מחפשים, הצעד הבא הוא לשמור על הכורסא הזו נקייה ויפה כדי שהיא תוכל לשרת את הבעלים שלה לכמה שיותר שנים ללא כל בעיה. איך שומרים על כורסת טלויזיה? הנה כמה טיפים אשר יסייעו להשלים את המשימה החשובה הזו בהצלחה.

 

פשוט לא אוכלים על הספה

זה אולי יצריך משמעת בצורה הכי גבוהה, אבל גם אם ממש רוצים לאכול מול הטלביזיה, זה חשוב שלא לעשות זאת על הספה או על הכורסא? מדוע? כי די בקלות פירורים מלכלכים את הכורסא, ואם זו כורסא אשר עשויה מבד שאותו קשה יותר לנקות, הבעיה הופכת להיות לא נעימה בכלל. ההשקעה בכורסא אהובה לא מסיימת ברכישה שלה ובהצבה שלה במקומה, כי אם בביצוע של ניקיון ושמירה על ניקיון על ידי אי אכילה על אותה הכורסא.

 

מקפידים לשאוב 

אם נרצה ואם לא נרצה, פירורים של כל מיני דברים יכנסו להם אל בין החורים והרווחים שקיימים בכל סוג של כורסא, ועל מנת לשמור על כורסת הטלביזיה נקייה זה כדאי מידי פעם בפעם לבצע שאיבה עם שואב אבק שמצליח להגיע אל אותן הפינות הללו, שבהן מחכים רק חרקים למצוא לעצמם בית במידה ויש שם אי סדר וחוסר בניקיון בצורה קבועה. כדאי לבחור דואב שלו יש עוצמת יניקה טובה, כך כל הלכלכוך שמסתתר שם יישאב ולא ייוותר שם בתור עדות לכל מה שנעשה על הספה.

 

יש לנקות לפי ההוראות

מכיוון שכורסת עור איכותית היא אינה דבר זול כלל וכלל, זה חשוב מאוד להקשיב אל ההוראות של היצרן בכל הנוגע אל הדרך הכי טובה ומומלצת לשמירה על העור נקי. כל פעולה שלא תהיה לפי הוראות היצרן יכולה לגרום לנזק הרבה יותר מאשר תועלת. יש חומר מיוחד עבור ניקיון של בדים, וחומר מיוחד עבור ניקיון של עור, כעת רק צריכים להקפיד על הפעולה הנדרשת לפי הכורסא שאותה בחרנו ושהגיע הזמן לנקות.

למידע נוסף , TVpoint.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: