נטורל אנד דלישס לכלבים

נטורל אנד דלישס לכלבים

כל מי שמחליט כי מתאים לו לגדל חית מחמד בבית, חייב לדעת כי גידול של בעל חיים דורש גם התמסרות טוטאלית אל החיה. כי מדובר בייצור שהוא חסר ישע. אם הוא נמצא בטבע הוא אמנם מסתדר בעצמו ומוצא לעצמו את כל מה שהוא צריך. אך ברגע שהופכים אותו לחיית בית, המצב משתנה לגמרי. הוא זקוק לטיפול סביב השעון. אם זה כלב צריך להוציא אותו פעמיים ביום לסיבוב בחוץ ואם זה חתול יש לדאוג לו לארגז חול בבית. מעבר לכך חובה לרכוש עבורם אוכל מתאים שיספק להם את כל אבות המזון הדרושים להם תוך שימת דגש על התאמה של האוכל למצב הרפואי שלהם (בדקו באתר כיף לחיות מזון רפואי לכלבים), לגיל שלהם וכמובן לסוג של בעל החיים הספציפי.

מתאימים את הטעמים

הטעמים של האוכל כמו גם סוגי המזונות השונים המיועדים לכלבים או חתולים הינם משמעותיים מאוד מבחינת ההנאה של הכלב בסופו של דבר מהמזון שיוגש לו.

כיום ישנם סוגים רבים ושנים של מזונות אשר מורכבים כל אחד מהם מרכיבים שונים ומגוונים. כך שלמעשה ניתן לקלוע לטעמם של כל כלב ולהעניק לכל אחד מהם את האוכל שיענה על הדרישות הספציפיות שלהם.

> בדקו חטיפים לכלבים באתר Keflahayot

מתאימים את סוג האוכל

יש הבדלים גדולים בין סוגי האוכל השונים כאשר כל סוג יכול להתאים ולתת מענה לגיל מסוים של הכלב, למצב בריאותו של הכלב כמו גם ליכולות שלו.

כך למשל יהיה האוכל המיועד לכלבים צעירים ויהיה האוכל שמתים לכלבים בוגרים. ברור שיהיה הבדל מבחינת הרכות של המזון ואפשרויות הלעיסה שלו.

מעבר לכך יש להתאים את האוכל גם בהתאם למצב הרפואי או הבריאותי של הכלב.

האוכל המתאים משדרג את איכות החיים של הכלב ושווה להשקיע בו.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

ויזה למרוקו

המטרה העיקרית של הויזה למרוקו היא לאפשר לתיירים וליוצאים לבקר במדינה. תהליך הוויזה הוא פשוט מאוד, וניתן להשלים אותו תוך מספר שעות. זוהי דרך מצוינת

קרא עוד »

פורץ מנעולים בבאר שבע

דרושים מנעולנים לפתיחת דלתות וחלונות בבאר שבע. ישנם מנעולנים רבים שאין להם את הכישורים הנדרשים לפתיחת דלת או לתיקון מנעול שבור. כיצד ניתן לבחור את

קרא עוד »

ספורט לנשים בהריון

ההריון הוא פרק זמן בו הגוף של האישה עובר שינויים גדולים. במהלך תקופה זו, האישה לא רק פעילה פיזית אלא גם ממוקדת נפשית בהריון שלה.

קרא עוד »