למה חשוב לשים לב כשבוחרים טבעת?

woman-wearing-turtleneck-sweater-3472154

קניית טבעת לאישה היא לא תמיד דבר קל במיוחד. למעשה כל רכישה של תכשיט עשויה להיות מורכבת מעט. במיוחד אם מדובר על תכשיט שאנחנו לא רוכשים לעצמנו, אלא למישהו שיקר לנו ואנחנו מעוניינים להפתיע אותו עם מתנה מוצלחת. כדי להצליח בבחירת הטבעת וכדי להיות רגועים שהקניה תהיה מוצלחת, קבלו את הכללים הבאים. הם בהחלט יוכלו לעזור לכם בבחירה, ולאפשר להם לצלוח אותה במהירות יתרה. כך תחזרו הביתה עם טבעת איכותית, יפה ומתאימה.

כללים לבחירת טבעת

  1. יש בשוק התכשיטים בימינו כל כך הרבה מוצרים. לא כולם ראויים להיקרא תכשיטים, אבל הם בהחלט מוגדרים ככאלו על ידי המוכרים… מה שגירם לכך שאנחנו עלולים להתבלבל מול המבחר ולא לדעת מה כדאי לרכוש, ומה לא שווה גם את השקל הבודד. לכן יש להתבונן ולבדוק מאיזה חומרי גלם עשויה הטבעת. חומר גלם איכותי הוא כזה שיחזיק מעמד לאורך זמן בלי לאבד את הצבע ואת המרקם. כמובן שיש חומרי גלם יקרים שגם הטבעת הקטנה ביותר תעלה יקר, אך יש גם חומרים זולים יחסית שיאפשרו לנו ליהנות מהטבעת לאורך זמן בשימוש מוצלח.
  2. חשוב לנו שהטבעת תהיה מעוצבת בסגנון אופנתי שאהוב עלינו. יש כל כך הרבה סגנונות ועיצובים, ולנו חשוב לוודא כי הטבעת מוצלחת ומתאימה לנו. שאנחנו אוהבים את המראה שלה והיא מתאימה לכף ידינו, כמו כפפה ליד… כדאי להתרשם ממבחר דגמים וסגנונות של טבעות כדי להחליט מיהי הטבעת האהובה שתהלום את האצבע.
  3. טבעת היא תכשיט רגיש למדי. שכן היא צריכה להתאים להיקף האצבע של זה שעונד אותה. טבעת רחבה מידי תגלוש ותלך לאיבוד, ואילו טבעת קטנה לא ניתן לענוד בכלל על האצבע… אמנם יש טבעת שניתן להגדיל ולהקטין אותן, אבל תמיד כדאי לנסות לאתר טבעת מתאימה בגודלה. כזו שתתלבש בקלות על היד, וגם תוסר בקלות אך לא תחליק.
  4. אפשרות החלפה היא אופציה נהדרת. במיוחד עם הטבעת מיועדת להינתן כמתנה למישהו אחר. כך המקבל יוכל לתת ביטוי לטעם האישי שלו.
Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

בני ינאי

בני ינאי

בני ינאי הינו יליד שנת 1971, הוא נולד בלוד לזוג הורים שעלו ממרוקו ומטוניס בשנות ה – 50. ינאי גדל בבית עם עוד חמישה אחים,

קרא עוד »
לדואתלון – מה זה בכלל

לדואתלון – מה זה בכלל

דואתלון הוא מירוץ דו-ספורטיבי הכולל ריצה ורכיבה על אופניים בשלושה שלבים (ריצת אופני ריצה). Duathlon הוא נהדר עבור אלה המעוניינים לעבור מירוצים רב-ספורטיביים, אך יתכן

קרא עוד »