איך לבחור קייטרינג לבר מצווה / בת מצווה

איך לבחור קייטרינג לבר מצווה / בת מצווה

כל הורה שילדו הבכור מגיע לגיל 12 יודע שיש לו בדיוק עוד שנה כדי לתכנן את אירוע הבר מצווה המושלם, כמו שמגיע לילדו האהוב. גיל המצוות הוא אירוע מרגש במיוחד, נוסף על כך שהילד הקטן מקבל על עצמו מבחינת היהדות את כל ההלכות והמצוות – זהו סימן כי הילד הקטן שלנו כבר הפך לגבר של ממש.

תכנון אירוע של יום הולדת 13 לילד, אינו כמו תכנון של עוד מסיבת יום הולדת. זהו השלב בו צריך לתכנן את אירוע הבר מצווה, בהתאם להעדפתו והחלטתו של הילד. ישנם משפחות שלא מוותרות על תכנון האירוע באולם גדול עם מאות מוזמנים, אך יש כאלו המעדיפים להשאיר את החגיגה באווירה משפחתית בלבד.

כיום ילדים רבים שמגיעים לגיל המצוות בוחרים לחלוק את האירוע המרגש עם המשפחה הגרעינית, ולטוס ליעד אטרקטיבי ומיוחד בחו"ל לטיול בר מצווה בלתי נשכח. את המסיבה עצמה הם מעדיפים לחגוג באירוע קטן ואינטימי עם המשפחה המצומצמת, מעט חברים קרובים במיוחד ובליווי של קייטרינג איכותי לאירועים קטנים.

דואגים לפרטים הקטנים גם באירועים הקטנים

תכנון אירוע הוא דבר מורכב, לא משנה אם מדובר באירוע גדול או קטן עם מספר מצומצם של מוזמנים. הרי בכל אירוע צריך לדאוג לדברים רבים שמרכיבים אותו כמו המקום בו האירוע יערך, רשימת המוזמנים לאירוע, האטרקציות שיהיו בו וכמובן האוכל שיוגש לכולם.

כמו שהלוקיישן של האירוע נבחר בקפידה וללא פשרות, כך גם הכיבוד שנבחר עבור המוזמנים צריך להיות. לרוב אירועים קטנים נערכים במקומות אינטימיים כמו מתחמי מסיבות ומועדונים לאירועים קטנים, פארקים או שטחים ציבוריים פתוחים בימי הקיץ ואף בין כתלי הבית. כך שאת הכיבוד שיוגש צריך לבחור בקפידה, ולהתאים אותו לאופי האירוע ולכמות האנשים שצפויים להגיע.

העדיפות היא לבחור בחברת קייטרינג איכותית ומקצועית, שתדע לספק גם עבור אירועים קטנים את מגשי האירוח והכיבוד הנדרשים. ניתן לבחור מתוך תפריט עשיר ומגוון את סגנון הכיבוד שיוגש באירוע, בין אם מדובר באוכל בשרי הכולל תבשילים שונים ועמדות על האש או סגנון חלבי עם מגוון מאכלים ואף סגנון בינלאומי עם מאכלים פופולריים מרחבי העולם.

יתרונות קייטרינג חלבי

אין ספק כי ההיצע בין סגנונות המאכלים השונים שחברות הקייטרינג מציעות הוא עצום, אך בין כל האפשרויות הקיימות אנשים רבים מעדיפים לבחור את סגנון הקייטרינג החלבי. הסיבה לכך נעוצה במגוון יתרונות ברורים שיש לקייטרינג החלבי על פני סגנונות אחרים.

היתרון המרכזי הוא המבחר הגדול שיש לקייטרינג חלבי להציע עבור האורחים באירוע. כאשר מדובר על אוכל בסגנון חלבי, ניתן לגוון בין אינספור שילובים ומרכיבים מיוחדים במנות המוגשות. לדוגמה, הסלטים מורכבים ממגוון ירקות טריים וצבעוניים יחד עם חומרי גלם איכותיים כמו גבינות איכותיים ורטבים ייחודיים. מבחר המנות המוצעות בקייטרינג חלבי הוא גדול במיוחד, כך שכל אחד יכול למצוא בקלות את סגנון האוכל שהוא אוהב. החל מכריכים המורכבים ממילויים שונים ובצורת הגשה אסתטית, דרך קישים ופסטות ברטבים שונים ועד קינוחים חלביים העשויים ממיטב חומרי הגלם שיש במטבח החלבי.

כיצד בוחרים חברת קייטרינג לאירוע

הבחירה בחברת קייטרינג לאירוע אותו אתם מתכננים, צריכה להיעשות בראש ובראשונה על סמך חוות דעת של אנשים אחרים. כך החוויה החיובית של אנשים שונים שנהנו משירותי הקייטרינג, יכולה להשפיע מאוד  גם על החוויה החיובית באירוע שלכם. נוסף על כך מומלץ לבחור את החברה בעלת הניסיון הוותק בתחומי האירועים כמו שניתן למצוא באתר של נועה דניס, כך שהיא תוכל לספק לכם את השירות והאיכות הטובים ביותר לאירוע המושלם אותו אתם מתכננים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: