שעוני יוקרה

שעוני יוקרה

לא כל השעונים נוצרים שווים. למעשה, חלקם נמצאים בליגה משל עצמם. שילוב אומנות מרשימה עם אסתטיקה מסוגננת, שעוני יוקרה הם כל כך הרבה יותר מסתם אביזרים פשוטים; אז מתי אתם קונים את הרולקס הראשון שלכם?

שעוני יוקרה 

שעוני יוקרה כמו רולקס או ברייטלינג, הם יצירות אמנות לבישות. כיוון שכך, אין פלא מדוע שמות כמו רולקס מעוררים תחושה מסוימת אצל לא רק חובבי הצפייה אלא כמעט על כולם. 

לכן, אם אתם מחפשים שעון זמן שיסתדר עם הלבוש שלכם בכל מצב ויתפקד לשנים הבאות – אינכם יכולים לעבור על פני מדבקות השעון המפוארות בעולם. שמות אלה לא יתוארו בגלל העיצובים המתוחכמים שלהם והייצור המדויק שלהם. הם מקרינים יוקרה ופאר. הנה, ריכזנו את מיטב מותגי שעוני היוקרה שאתה צריך לדעת.

Audemars Piguet | שעוני יוקרה

Audemars Piguet, שנוסדה בשנת 1875 על ידי ז'ול-לואי אודמארס ואדוארד-אוגוסט פיג'ט, מייצרת 36,000 מתוכניות שעוני היוקרה שלהם בשנה. למעשה, טיפאני ושות' ובולגארי, משתמשים בתנועות של המותג הזה. 

מותג השעון היוקרתי הזה צוין גם ביצירת שעון הספורט היוקרתי הפלדה הראשון. זה כונה "האלון המלכותי" בשנת 1972. מאוחר יותר, בשנת 1993, יצר המותג את השעון הגדול ביותר שנקרא Royal Oak Offshore.

Vacheron קונסטנטין 

אחד היצרנים הוותיקים של שעוני יוקרה, Vacheron Constantin, הוקם על ידי ז'אן מארק Vacheron בשנת 1755, בז'נבה שוויץ. 

מותג שעונים משובח זה, חבר לקבוצת ריצ'מונט. שעוניו של וכרון קונסטנטין משקפים באמת את המורשת שלהם. 

עם פירוט מדויק לצד צורות ועיצוב סטנדרטיים, שעונים אלה אינם דומים לאחרים. נאמר כי נפוליאון בונפרטה ענד את שעוניהם, יחד עם דמויות היסטוריות אחרות, כמו הארי טרומן והאפיפיור פיוס.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: