מגנטים פולארויד לאירועים

לקוחות רבים המתקשרים להזמין מגנטים פולארויד לאירועים חושבים כי השירות המוצע הוא צילום באמצעות מצלמת פולארויד. מצלמה זו הינה מצלמה מיוחדת המצלמת ומדפיסה את התמונות במקום דרך המצלמה. מצלמות אלו עדיין משווקות כיום ונעשה בהם שימוש לא פעם אולם לא עבור שירות מגנטים פולארויד לאירועים. למגנטים לאירועים עושים שימוש במצלמת DSLR מקצועית ומתקדמת וצלם מקצועי שיפיק תמונות איכותיות, יעביר אותן למחשב וידפיס אותן באמצעות מדפסת מיוחדת. יש שתי דרכים להדפיס את התמונות למגנטים ועל כן נרחיב ממש בעוד רגע.

אז מה ההבדל בין מגנטים רגילים למגנטים פולארויד?

ההבדל הוא בגודל של המגנטים ובמחיר שלהם. מגנטים רגילים יגיעו בדרך כלל בגודל של 10X7.5 ס"מ בעוד שמגנטים פולארויד יגיעו בגודל 10X10 במבנה ריבועי. שטח ההדפסה יהיה גדול יותר ולכן גם מגנטים פולארויד יהיו מעט יקרים יותר אך לרוב גם משתלמים יותר. גם התמונה תצא מרשימה יותר, ניתן יהיה להוסיף מסגרת בצורה יפה ומכובדת יום עם אזכור של האירוע והתאריך שלו ולבסוף גם התמונה מהאירוע שלכם תבלוט על פני יתר המגנטים שיהיו תלויים בבית על המקרר של האורחים שלכם. 

מה ההבדל במחיר בין מגנטים רגילים למגנטים פולארויד לאירועים?

שירותי מגנטים לאירועים עולים בדרך כלל בין 1800 ל-2500 ₪ לפני מע"מ. המחיר עשוי להשתנות בהתאם לצלם, לגודל האירוע, כמות המוזמנים, מיקום האירוע ופרמטרים נוספים אחרים. מגנטים פולארויד גדולים יותר ועלות ההדפסה שלכם היא כמעט כפולה ולכן תהיינה תוספת של כמה מאות שקלים על השירות הרגיל. בדרך כלל בין 300 ל-500 שקלים. בהתאם לכמות המוזמנים ובמידה וצריך ציוד נוסף ו/או עוד עובד העלויות עשויות להתייקר בהתאם. 

לפרטים נוספים והזמנת השירות צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לתת לכם שירות.

 

ראו גם: צלם לאירוע בת מצווה

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

ויזה למרוקו

המטרה העיקרית של הויזה למרוקו היא לאפשר לתיירים וליוצאים לבקר במדינה. תהליך הוויזה הוא פשוט מאוד, וניתן להשלים אותו תוך מספר שעות. זוהי דרך מצוינת

קרא עוד »

פורץ מנעולים בבאר שבע

דרושים מנעולנים לפתיחת דלתות וחלונות בבאר שבע. ישנם מנעולנים רבים שאין להם את הכישורים הנדרשים לפתיחת דלת או לתיקון מנעול שבור. כיצד ניתן לבחור את

קרא עוד »

ספורט לנשים בהריון

ההריון הוא פרק זמן בו הגוף של האישה עובר שינויים גדולים. במהלך תקופה זו, האישה לא רק פעילה פיזית אלא גם ממוקדת נפשית בהריון שלה.

קרא עוד »