מסיבת רווקות – הרעיונות הקיטש'ים שמיצו את עצמם

מסיבת רווקות

מסיבת רווקות היא הזדמנות נפלאה להיפגש עם החברות הטובות, להתראות עם בנות המשפחה הקרובות וזאת כדי לחגוג יחד עם הכלה שחתונתה מעבר לפינה, במסיבה מלאת העצמה נשית, מוזיקה טובה, ריקודים והרפתקאות, מלהיבות שיקנו לכולן ערב בלתי נשכח!

עם זאת, בכל הנוגע לארגון מסיבת רווקות – רעיונות נדושים וקיטש'ים כבר פינו מזמן את מקומם עבור שלל קונספטים מדליקים ומקוריים לארגון מסיבת רווקות, כאשר במידה ותמנעו מרעיונות נדושים ותשתמשו ברעיונות מקוריים לארגון המסיבה – הערב שלכן או יום הכיף הנשי, יכולים להיות מושלמים!

אז ממה כדי להימנע בארגון המסיבה ואילו רעיונות מדליקים ישנם? הכל בהמשך!

אם אתן מארגנות מסיבה רווקות לחברה או בת משפחה קרובה, חשוב שתדעו כי ישנם רעיונות קיטשיים ונדושים שנס לייחם שכדאי להימנע מהם, ביניהם:

הזמנת חשפן – כולנו כבר מכירות את החשפן אשר מגיע למסיבה ועם מוזיקה של שנות ה 2000 המוקדמות מתערטל לפנינו: מה שיכול להיות מביך ואף מוגזם. לכן הימנעו מהזמנת חשפן ובחרו בתכנית אומנותית מקורית יותר.

הדרכה מינית – כיום בעולם אינטרנטי בו מידע רב על עולם המין והאינטימיות, אף אחת לא צריכה "גורו" מומחית ביחסי מין שתביך אותנו בעובדות משמימות.

יום ספא – ישיבה בג'קוזי יכולה להיות נחמדה בבילוי עם חברות ובנות משפחה, אך למסיבת רווקות היא לא תמיד מקורית ומלהיבה במיוחד.

אז מה כן כדאי לארגן?

כאשר אתם מנסות לארגן יום מושלם עבור החברה הטובה או מסיבת רווקות כיפית ומקורית, נסו לחשוב מחוץ לקופסא, ובחרו משחקי חברה מדליקים וסקסיים, חלקו משימות כפיות ומצחיקות בערב מושלם עם כל החברות, ארגנו הופעה כיפית, כמו למשל כזאת שמעבירים שחקנים המבדרים את הכלה וחברותיה, תוך כניסה הומוריסטית אל עולמן של הבנות.

הזמינו קוראת בקלפי טארוט או בקפה, או פשוט ארגנו מסיבת רווקות עם מוזיקה טובה,  אוכל טוב ושלל ציוד למסיבות רווקות בכל מקום חיצוני כמו על חוף הים, בטבע, בחצר הבית עם אווירה נעימה וחברה טובה.

בכך תוכלו ליצור ערב מלא זיכרונות וכיף ממסיבת הרווקות של החברה הטובה או בת המשפחה היקרה!

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: