הגשת קייטרינג בקיץ – למה צריך לשים לב

1915460-min

כשאתם מתכננים אירוע בהסעדה, ישנם גורמים רבים שקובעים אם האירוע שלכם יצליח או ערב של אותו אוכל ומשקאות ישנים ומשעממים. להלן כמה טיפים לתכנון אירוע קייטרינג מוצלח בקיץ.

 

הגשת קייטרינג בקיץ – למה צריך לשים לב

לאחר שתכננתם את האירוע שלכם, הזמנת האורחים ובחירת מקום, עכשיו מגיע החלק המסובך – תכנון האוכל והמשקאות לאירוע המסעדה הזה. 

בין אם אתם מתכננים אירועים לראשונה ומנהל אירועים או שיש לכם ניסיון רב בהרכבת אירועי תפריט קייטרינג, חשוב לקחת בחשבון את כל הצעדים כדי להבטיח שירות, אוכל ומשקאות מעולים. רשימת הבדיקה הבאה, יכולה לעזור לכם להבטיח אירוע ארגוני או חברתי מוצלח.

 

מי ברשימת האורחים שלכם

רשימת האורחים לאירוע, יכולה לנוע בין התכנסות קטנה של חברים ועד התכנסות גדולה של אנשי עסקים מקצועיים. הידיעה איזה סוג אירוע ומי מגיע אליו, הוא הצעד הראשון לאירוע קייטרינג מצליח.

אנשי עסקים רבים משתתפים בכנסים רבים ואירועים חברתיים לאורך כל השנה ונמאס להם לאכול את אותו אוכל בינוני ישן. על מנת שהאירוע המסעדן שלכם יתבלט, קחו בחשבון את הדברים הבאים כשאתם מתכננים את התפריט עם הקייטרינג:

 

  • כמה רשמי או לא פורמלי יהיה האירוע?
  • באיזו תדירות האורחים שלכם משתתפים באירועים כמו זה שאתם מתכננים?
  • האם האורחים שלכם מגיעים מחוץ לעיר או שהם מבוססים מקומית?
  • מה האיפור האתני של האורחים שלכם והרקע שלהם?

 

 

כמה עולה קייטרינג לאירוע?

ישנם מחירים רבים בעולם הקייטרינג, כך שלא משנה איך להפכו את זה, עדיין, כשאתם מתכננים אירוע מסוים, טוב לבדוק את המחיר המדויק, כך שלא תקבלו הפתעות לא נעימות בסיומו. חשוב לשים לב לזה.

 

לפרטים נוספים פנו עוד היוום – https://www.teena.co.il/.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

סמינריון

סיכונים בניתוח אף

כל פעולה כירורגית כרוכה בסיכון מסוים. היגד זה מתייחס גם לניתוחים אסתטיים. חשוב לסייג ולציין כי כיום טכניקות הטיפול מתקדמות כל כך, ויש מכשור עדין

קרא עוד »

סוגי דגים למאכל

אחת המנות הפופולריות בכל רחבי העולם, הוא הדג. בנוסף לכך שדגים משתלבים מצוין כמנה ראשונה או עיקרית, הדגים בריאים מאוד ומזינים, הם מכילים כמות גדולה

קרא עוד »