האם באמת יש יותר גירושים היום מאשר פעם?

האם באמת יש יותר גירושים

יש אנשים שאומרים שהדור המפונק של היום מייצר הרבה מקרי גירושין. אם בעבר ידעו אנשים שצריך להתמודד, החיים הם לא כר של צמר גפן וחיי נישואין דורשים התמודדות מול בן אדם שיש לו רצונות שונים, מחשבות אחרות ושאיפות שלא בדיוק עולים בקנה אחד עם אלו שלנו, הרי שהיום אנשים רוצים ליהנות מחיים קלים בלי להתמודד. זו הסיבה שיש היום כל כך הרבה מקרים של גירושין כאשר אנשים פשוט מעדיפים לחתוך ולפרק את המשפחה ולא להתמודד עם מהמורות שהחיים מציבים בפניהם, קראו עוד בנושא באתר https://www.lawlife.co.il.

הדור של היום והדור של פעם…

יש כאלה שחושבים שאנשים מהדור הקודם סתם נהנים 'לקנטר' את אנשי הדור הזה. הם חושבים שמדובר בהגזמה של ממש. הם סבורים כי מדובר באנשים שיש בהם אולי יהירות והם נהנים להשפיל את האנשים הצעירים והמפונקים של היום.

אך אם נבחון את הדברים בעין מפוקחת, ננסה להבין טוב יותר את הלך הרוח, נבדוק מקרוב איך התנהלו החיים בעבר איך הם מתנהלים היום, נגלה כי אכן יש הרבה מאוד אמת בדבר.

אנשי הדור הקודם ידעו שהחיים הם לא פיקניק. הם הבינו כי על מנת לשרוד את החיים, צריך לעבוד, חייבים לעמול, צריך להתאמץ וגם להזיע. האמת היא שכל המאמצים הללו אותם אנחנו מציינים הם לא רק על מנת לשרוד את החיים. אלא הרבה מעבר לכך, ראו דוגמא בלינק. אדם שמתאמץ, שעושה מה שצריך גם אם קשה לו, בסופו של דבר הוא גם קוצר את הפירות והוא נהנה מחים טובים יותר בכל תחום. יש לו סיפוק, יש לו הנאה ויש לו נחת בעקבות התהליכים אשר אותם הוא עבר.

יש יותר גירושים וחבל….

אז המציאות של היום היא עדיין, לצערנו הרב של אנשים שלא מוכנים להתאמץ, הם לא רוצים לעשות מעבר למה שהם מסוגלים מבחינת התגברות או מאמץ והתוצאה היא – מקרים רבים מאוד של גירושי אשר אלו מגיעים אל פתחם של בתי הדין הרבניים, בתי המשפט ועוד.

לו ישכילו וינהגו בבגרות והבנה, הרי שהחיים יהיו הרבה יותר טובים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

בני ינאי

בני ינאי

בני ינאי הינו יליד שנת 1971, הוא נולד בלוד לזוג הורים שעלו ממרוקו ומטוניס בשנות ה – 50. ינאי גדל בבית עם עוד חמישה אחים,

קרא עוד »
לדואתלון – מה זה בכלל

לדואתלון – מה זה בכלל

דואתלון הוא מירוץ דו-ספורטיבי הכולל ריצה ורכיבה על אופניים בשלושה שלבים (ריצת אופני ריצה). Duathlon הוא נהדר עבור אלה המעוניינים לעבור מירוצים רב-ספורטיביים, אך יתכן

קרא עוד »