מופע על חושי בזום

החושים הם החלקים החשובים ביותר בחיינו. הם הדבר הראשון שאנו שמים לב אליו כאשר אנו פותחים את עינינו בבוקר והדבר האחרון שאנו שמים לב אליו כאשר אנו עוצמים אותם בלילה. תחושות כמו טעם, ריח, מגע ושמיעה חשובות מאוד כי הן משפיעות על ההתנהגות והרגשות שלנו. חוש הוא דרך ספציפית לתפוס ולשפוט את העולם. זהו חלק מהותי מהחוויה האנושית, וזה חיוני להישרדותנו. לכן כדי לייצר מופעים מדהימים ומיוחדים שישפיעו גם על החושים שלנו, מנטליסטים מבצעים סוגים שונים של מופעים על חושיים שמשפיעים לנו על התפיסה, מחשבה וההיגיון.

מהו מופע על חושי?

לבני אדם יש חמישה חושים שונים המשפיעים על מהלך ואיכות חייהם, כאשר המטרה של חושים אלו היא לסייע לנו להתנהל ולחיות בצורה טובה ביותר. רבים לא יודעים שיש לאנשים חוש נוסף שלרוב איננו מפותח באופן טבעי, שזהו החוש השישי שנקרא החוש הפראפסיכולוגי. זהו חוש שלמעשה משתמש ביכולות מיוחדות כמו טלפתיה, השפעה מנטלית על אובייקטים ועוד כישורים שהם בעיקר נפשיים ורוחניים ולא קשורים לתודעה.

יכולות אלו מוצגות בצורת מופעים באמצעות מנטליסטים מנוסים, שמעלים עבור קהל הצופים מופע על חושי בלתי נתפס ומדהים המציג שלל יכולות הקשורות לחוש השישי. במופע כזה הצופים יראו כיצד אפשר להזיז, להפיל ולהשפיע על חומר גשמי באמצעות כוח המחשבה בלבד וכן כיצד ישנן יכולות השפעה מחשבתיות שיכולות להשפיע על אנשים.

מופע על חושי בזום – כיצד זה אפשרי?

אין ספק שהשתתפות במופעים על חושיים באופן פיזי יכולים להיות מדהימים ומיוחדים, אך כיום אפשר לערוך מופעים כאלו גם באופן מקוון באמצעות מופע על חושי בזום דרך המחשב, טלפון, טאבלט וכל מסך אחר. בדרך הזו ניתן אפילו לצפות מקרוב יותר על המנטליסט שמופיע ועל הטריקים שהוא עושה, ולקבל המחשה טובה יותר ליכולות הבלתי נתפסות שיש לאמני חושים.

פרטים נוספים באתר: https://www.rangafner.co.il/

יופי וטיפוח כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
גלישת סקי מים למתחילים ומתקדמים
במדינת ישראל, כידוע, אין אפשרות ממשית, אמיתית לעשות סקי שלג כמו באירופה. כבודו של הר החרמון במקומו...
קרא עוד »
אוג 09, 2021
מזון לכלבים 20 ק"ג, גלו איפה שווה לקנות
כלבים הם אחת מחיות המחמד הפופולריות ביותר בעולם. הם יצורים נאמנים, אינטליגנטים ואכפתיים. יש להם גם...
קרא עוד »
פבר 24, 2023
דיקור סיני ברמלה – מצאו מקום מקצועי
כל עוד אתם מחפשים אחר מטפל שמציע דיקור סיני ברמלה יהיה חשוב מצדכם לשים לב כי אתם בוחרים באחד אשר קיבל...
קרא עוד »
ספט 17, 2022