איך לבחור חברה לניהול נכסים באתונה?

ניהול נכסים באתונה

השנים האחרונות ובעיקר השפעות משבר הקורונה העולמי הביאו לירידת מחירי הנכסים בכל העולם וכך גם ביוון. יוון נחשבת ליעד פופולרי מאוד בקרב ישראלים אך בדרך כלל מדובר ביעד תיירותי. כיום אנו עדים לישראלים רבים אשר מתחילים להשקיע ברכישת נכסים ביוון, השכרתם בתשואה גבוהה פי 2 או 3 מאשר בישראל ונהנים מההזדמנות העסקית הקיימת בשנים אלה. על אף שמדובר במדינה קרובה אלינו, איננו יכולים לטוס לשם בכל פעם שבעיה קטנה צצה או שצריך להראות ללקוח פוטנציאלי את הנכס. על כן טוב לעבור מול חברה לניהול נכסים באתונה (הנחשבת ליעד השקעה פופולרי מאוד בקרב ישראלים) ולאפשר לה לנהל את הנכס עבורכם.

כיצד זה עובד ואיך לבחור חברה שתתאים לנו?

חברת הניהול הינה לרוב חברת נדל"ן, המעסיקה בין היתר גם עורכי דין, פקידים ואנשי מקצוע שונים בשטח מומחים להשקעות בנדלן ביוון – והיא מנהלת עבורכם את כל מה שקשור לעסק, החל משלב הרכישה והרישום של הנכס בטאבו במדינת היעד, דרך מציאת השוכרים, גביית תשלומים ועד טיפול בתקלות בנכס עם קבלני משנה שונים במדינת היעד. מכיוון שאינכם יכולים להיות נוכחים במקום או לטפל בנכס בעצמכם אם אתם גרים בישראל והנכס נמצא ביוון, כדאי לעבוד מול חברה שיש לה אנשים מטעמה הגרים ביוון ומועסקים על ידי החברה לטיפול בנכסיה.

מה חברה מקצועית לניהול נכסים באתונה מספקת?

כדאי לבחור בחברת ניהול ישראלית כך שתוכלו לקבל שירות לקוחות בעברית. החברה תטפל בין היתר בפרסום הנכס להשכרה, תאתר שוכרים פוטנציאליים ותטפל בכל הקשור לחוזה וגביית תשלומי השכירות. החברה תספק בקרה וטיפול שוטף בכל הקשור לשוכר ולדירה. טיפול משפטי נגד דיירים שלא שלמו או ביצעו נזקים בנכס. במקרה של תקלה שוטפת החברה תזמין ותעבוד מול אנשי מקצוע מקומיים או כאלה מטעם החברה שיספקו את השירותים המבוקשים עבור הנכסים המנוהלים על ידה. הכנת דוחות שניתים לרשויות המס, שליחת עדכונים שוטפים למשקיע עבור הנכס ועוד.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: