תתחילו לצרוך אומגה 3!

אומגה 3

אומגה 3 הוא מצרך חיוני לגוף, אולם צריך לשים לב שאתם אכן צורכים אותו. יש חומרים שהגוף יודע לייצר לבד, גם אם אתם לא מודעים האם אכלתם מרכיבים שמכילים את החומרים שהגוף צריך. 

אולם אומגה 3 זה שונה. הגוף לא יודע לייצר אותו ולכן, אתם צריכים לדאוג שאתם צורכים אותו. הוא חיוני לתפקוד בריא של הגוף והוא מצוי במגוון מאכלים, כך שלא תהיה לכם בעיה לצרוך אותו. במקרים קיצוניים כאשר אתם צריכים כמות גבוהה, אתם יכולים להשתמש בתוספי אומגה 3 שיעזרו לכם להשלים את הכמות שאתם צריכים בהדרכת רופא כמובן.

אז איפה תשיגו אומגה 3 ולמה בכלל צריך את זה? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

אומגה 3:

אומגה 3 הוא שילוב של 3 סוגי שומן שמאפשרים לגוף לתפקד כמו שצריך. הוא שומר על מערכת העצבים, על גמישות התאים, מקור אנרגיה מעולה ומונע דלקות. זו רק חלק מהרשימה שמספקת לכם האומגה 3. אולם יש המון דברים נוספים שעלולים לתפקד גרוע ללא אומגה 3. ישנן בעיות בריאותיות שכאשר תתקלו בהם ותפנו לרופא לאבחון והוא מצידו יגיד לכם להשתמש באומגה 3 כדי להשלים את החסרים הללו.

סביר להניח שאם תקבלו הוראה מהרופא תצטרכו להשתמש בתוספי אומגה 3 שכן הכמות צריכה להיות גבוהה והצריכה היומית שלכם באוכל לא תספיק, אלא אם כן תאכלו מאכלים עתירי אומגה 3 שיתכן שיהוו בעיה אחרת משום מרכיבים אחרים שיש בהם. כמו למשל לאכול הרבה ביצים, לא יהיה בריא למרות שאתם יכולים להשלים ככה את הצריכה של האומגה 3. את האומגה 3 אתם יכולים למצוא בביצים, בשר דג כמו סלמון, טונה, שמן קנולה, אגוזים ועוד.

> מידע מקצועי ופרטים נוספים ניתן לקבל באמצעות אתר טבע בריא!

יופי וטיפוח כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה זה פדיקור רפואי?
פדיקור הוא טיפול קוסמטי לרגליים ולציפורניים. הוא כולל טיפול בעור סביב כפות הרגליים, גזירת ציפורניים,...
קרא עוד »
ינו 07, 2023
קורס איפור קבוע מקצועי
נשות מקצוע כמו מאפשרות או קוסמטיקאיות מחפשות כל הזמן דרכים להגביר את יעילות עבודתן. על מנת להשיג זאת...
קרא עוד »
נוב 23, 2022
ניקוי בלחץ מים – המדריך המלא
ניקוי בלחץ מים הוא הניקוי היעיל ביותר לחלק מהדברים. אם אנחנו מדברים על כלי רכב, אתם יכולים לראות...
קרא עוד »
ינו 05, 2022