מעצבים את הגינה עם מנורות סולאריות

מנורות סולאריות לעיצוב הגינה

כל מי שזכה לגינה הצמודה לביתו, יודע כי מצד אחד היא דורשת הרבה טרחה ועליו לעבוד ולטפח את הגינה שלו. מצד שני הוא גם יודע כי אם הוא לא יעשה זאת הרי שהגינה תהפוך מהר מאוד למקום מוזנח ועזוב, מקום עם קוצים וברקנים, מקום עם צמחי פרא ועשב שוטה שיהפוך מהר מאוד למקום מרבצם של בעלי חיים. אלו יהפכו את המקום למלוכלך ומוזנח עוד יותר.

על כן, חשוב לדעת כי כאשר רוכשים או שוכרים דירה עם גינה, יש להשקיע בה אמנם לא חייבים לקפוץ על גופי תאורה יוקרתיים מאוד אבל תמיד נעים שיש אור נעים ומחמם. אם אלו משאבים כספיים ואם זה פשוט זמן לצורך הטיפול בכל מה שהגינה דורשת.

מה הגינה צריכה?

מה צריך לעשות על מנת שהגינה תהיה מטופחת ונעימה?

  • צמחיה – בראש ובראשונה יש לדאוג לצמחייה מתאימה בגינה. זה יכול להיות דשא, עצים, פרחים או אפילו עצי פרי, שיחי ירק ועוד. כל אלו דורשים כמובן הבנה מקצועית ויכולת לטפל בכל אלו על מנת שהתוצרת תהיה מרשימה, יפה ואיכותית.
  • רהיטים – מלבד הצמחייה, כדאי מאוד להשקיע ברהיטים מתאימים לגינה. כך הגינה תהיה שימושית ואפשר יהיה לבלות בה, ליהנות מהיופי שלה ומהצמחייה המרהיבה ששתלנו בה.
  • תאורה מתאימה – חשוב לדעת כי אחרי שהשקענו בכל אותם האלמנטים אותם הזכרנו עד כה, יש להתאים גם גופי תאורה מתאימים כמו שקועי הרצפה. רק כך הגינה תוכל לשמש אותנו גם בשעות הערב והלילה. כיום ישנם אינספור פתרונות לצורך תאורת הגינה. גופי התאורה מתאימים לכל מזג אוויר והם נוחים ובטוחים לשימוש. מלבד זאת יש לנו היום את תאורת הלד שהיא תאורה חסכונית אשר מאירה היטב מצד אחד אך מצד שני היא לא מכבידה על חשבון החשמל ועל הצריכה החודשית.

כדאי להכיר גם את האפשרות של המנורות הסולאריות אשר אלו נותנות מענה מושלם הן מבחינת הצריכה של התאורה והן מבחינת החיסכון הכספי. התאורה הסולארית דורשת מעט מאוד מבחינת צריכה והיא למעשה מוטענת במשך היום על ידי אנרגיית השמש. השמש כידוע ניתנת לנו חינם. התאורה הסולארית מנצלת את מתנת החינם והודות לה הגינה תהיה מוארת ונאה גם בלילה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

סמינריון

סיכונים בניתוח אף

כל פעולה כירורגית כרוכה בסיכון מסוים. היגד זה מתייחס גם לניתוחים אסתטיים. חשוב לסייג ולציין כי כיום טכניקות הטיפול מתקדמות כל כך, ויש מכשור עדין

קרא עוד »

סוגי דגים למאכל

אחת המנות הפופולריות בכל רחבי העולם, הוא הדג. בנוסף לכך שדגים משתלבים מצוין כמנה ראשונה או עיקרית, הדגים בריאים מאוד ומזינים, הם מכילים כמות גדולה

קרא עוד »