איפה ניתן למצוא צימרים עם כלבים?

הכלב הוא חברו הטוב ביותר של האדם ולכן יש מגמה בשנים האחרונות לצאת לחופשה בצימר עם הכלב. במקום לחפש עבורו סידור לימי החופשה כמו אצל קרובי משפחה או בפנסיון, עדיף שגם הוא ייהנה מהחופשה ויגיע עם המשפחה לטבע הקסום בישראל. 

צימרים המותאמים גם לכלבים 

בכל רחבי הארץ יש צימרים שבדף הפרסום שלהם באתר האינטרנט כתוב שהם מקבלים גם כלבים. לכן בעלי הכלב מביאים איתם את כלי האוכל שלו ואת הסלסלה בה הוא רגיל לישון, כדי שירגיש שהוא במקום חמים ומשפחתי. במקרים רבים הוא גם נהנה לטפס על המיטות ועל הספות כדי להרגיש שהוא במקום בטוח עם משפחתו.

בעלי הצימר הגיעו גם הם למסקנה שמשפחות רבות רואות בכלב חלק אינטגרלי של המשפחה ולכן הם שמחים מאד שהוא נמצא איתם. כך אין געגועים הן מצידו של הכלב והן מצידם של בני המשפחה. מצד שני גם לכלב נחמד מאד להגיע למקומות שהוא לא מכיר והוא יכול להצטרף לטיולים של בני המשפחה או למשחקים בחצר של הצימר.

מיקומים של צימרים

צימרים שאפשר להגיע אליהם עם כלבים ממוקמים באזורים שונים כמו לדוגמה בגליל העליון, בגליל העליון, ביישובים שונים על רכס הכרמל, ברמת הגולן, ביישובים הסמוכים לחופי הים התיכון, בדרום בערבה, בירושלים, במישור החוף ובהרבה מקומות נוספים. 

לכן בעלי הכלבים יכולים לבחור מתוך ההיצע הרחב את המקום המתאים ביותר עבורם לחופשה הקרובה ובפעם אחרת לצאת לחופשה עם הכלב במקומות אחרים. עם הזמן הדבר הופך להרגל ולכן הלקוחות מחפשים רק צימרים שיש בהם את אפשרות השהייה עם כלבים וכך כל הצדדים מרוצים מהסידור החדש שכולל בנופש הגעה עם הכלב האהוב המשפחתי. למידע אודות צימרים יוקרתיים

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

פסילה מנהלית

כאשר מזכירים את המונח של פסילה מנהלית, למעשה מתכוונים לאותם מקרים בהם נהגו ללא רישיון. אחד המקרים בהם פסילה מנהלית קורת היא כאשר קצין משטרה

קרא עוד »