קניית איורים לשימוש בפייסבוק – מהיכן רוכשים?

על מנת ליצור קהילה ועניין סביב עמוד הפייסבוק, ברור שיש צורך להעלות פוסטים בקביעות. עם כל החשיבות של פוסטים מנוסחים היטב, כדי להשיג אימפקט חזק צריך לשלב תמונות או איורים. כידוע, תמונה אחת שווה לאלף מילים. מכיוון שזו בעיה להשתמש בתכנים מסוימים בגלל זכויות יוצרים, הכי פשוט זה לקנות איורים.

המדריך שלפניכם יסביר מהיכן אפשר לבצע קניית איורים לשימוש בפייסבוק, ואיך לשלם מחיר סביר עבור השירות הזה.

בנק תמונות ואיורים

לצורך קניית איורים לשימוש בפייסבוק אפשר לבחור בדרך הקשה והיקרה או בדרך המהירה והזולה. הדרך הקשה והיקרה היא לשלם למאייר או למעצב גרפי, על מנת שיכין את האיורים שאתם צריכים. אמנם יש לכם שליטה על התוצאה, אבל העלות יקרה ולפעמים זמן הביצוע יחסית ארוך.

הדרך המהירה והזולה בהרבה, היא להיעזר בבנקים של תמונות ואיורים. בנק תמונות הוא אתר מקצועי, שמציע מגוון עצום של תמונות, תצלומים ואיורים, בעיקר לשימוש אונליין. ניתן לבצע חיפוש במאגר, לזהות את האיורים שמתאימים לכם על פי נושא הפוסט או סוג העסק שלכם או כל מטרה אחרת.

לאחר מכן מורידים את האיור באופן מידי, השימוש נעשה בצורה מורשית ללא חשש מבעיות של זכויות יוצרים. קל, מהיר, ולא יקר.

כיצד תוודאו שהמחיר משתלם לכם

אתרי איורים מקצועיים יכולים להציע מגוון די רחב של מסלולי תשלום. לפני קניית איורים לשימוש בפייסבוק, השאלה המרכזית היא כמה איורים תצטרכו לפרק זמן מסוים. אם רוצים להשתמש במספר גדול של איורים, אפשר להוזיל את העלות על ידי רכישת מנוי.

במידה ומנוי פחות משתלם כי אתם צריכים איור חדש רק מפעם לפעם, אפשר להצטרף לתוכנית של רכישת קרדיט לשימוש באתר. ככל שתקנו יותר נקודות קרדיט, כך עלות כל איור תהיה זולה יותר.

> מידע מקצועי והמלצות נוספות ניתן למצוא באתר KillerMedia!

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

פסילה מנהלית

כאשר מזכירים את המונח של פסילה מנהלית, למעשה מתכוונים לאותם מקרים בהם נהגו ללא רישיון. אחד המקרים בהם פסילה מנהלית קורת היא כאשר קצין משטרה

קרא עוד »