איך בוחרים מערכת אזעקה לעסק?

בעלי עסק צריכים להתמודד מול אתגרים ניהוליים רבים, שגובים מהם לא מעט מחשבה, מאמץ וכאבי ראש. חלק מהדאגות לא בהכרח קשורות ישירות למוצר שהעסק הזה מספק. שמירה על בטיחות והגנה של בית העסק מפני פגיעה אפשרית כמו פרצה וגניבות היא אחת הם. כל מנהל רוצה לשמור על המקום ויעשה כל מה שדרוש בכדי להבטיח את שלום העסק שלו. מערכת אזעקה היא המערכת הבסיסית והראשונית ביותר עליה כל בעל בית חושב כשהוא נשאל לגבי אמצעי שמירה.

 

מערכת האזעקה המתאימה ביותר עבור העסק שלכם

כשבאים לבחור מערכת אזעקה צריך לבחון היטב את כל מה שיש לשוק להציע, ולבחור ספציפית את המערכת המתאימה ביותר עבור העסק שלך. קיימות מערכות המבוססות על טכנולוגיות שונות ומיועדות למקרי פגיעה שונים, בהתאם לאופי של המקום:

  • גלאי תנועה: מערכת המבוססת על חישה של תנועה בחלל. ייעודית למקרה של פורצים ואורחים לא רצויים. לרוב ממוקמות באזורים פגיעים כמו דלתות וחלונות, אך גם בתוך אזורים רגישים בתוך משרדים עם ציוד יקר וחשוב.
  • גלאי עשן: במקרים של סכנת שריפה, דליפת חומרים מסוכנים, קצר במכונות מקולקלות ומעלות עשן וכדומה.
  • גלאי טמפרטורה –במפעלים בהם יש בקרה על טמפרטורת מוצר כלשהו שחייב להיות קבוע, כמו למשל דגים, בשר קפוא או חומרים כימיים. כל שינוי ואפילו זעיר של הטמפרטורה עלול לגרום להפסד הסחורה או חמור מכך לסכנת המפעל כולו.
  • גלאי הצפה – לגילוי מוקדם של לחות עודפת ודליפות נוזלים כמו מים או גשמים העלולים לשבש מערכות אלקטרוניות או לפגוע בטיב הסחורה.

 

אבטחה והתרעה במחירים נוחים

מערך האזעקה וההתרעות זה הדבר הראשון העומד בפני כל פגע אפשרי ומתריע מיידית לגורמים הרצויים. בעבר הסתמכו בעיקר על מערכות שמירה ואבטחה אנושיות בפתחם של מפעלים וחנויות. כיום, מערך ההגנה וההתרעה עבר שדרוגים ושכלולים רבים ומציע מגוון דרכים שונות להגן על בתי העסק מפני כל סוג של פגיעה, ממקור אנושי ולא אנושי, וכל זה במחירים נוחים יחסית.

 

מוזמנים לפנות אלינו לקבלת ייעוץ ומידע נוסף: https://www.zbm.co.il/.

יופי וטיפוח כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
גני אירועים בזיכרון – טבע ויוקרה נפגשים
כשאתם חושבים על החתונה שלכם אתם בוודאי מתארים לעצמכם מקום פסטורלי, ירוק, עם אווירה מושלמת שיהפוך את...
קרא עוד »
מרץ 14, 2019
סנדלי שורש – סנדלים לכל עת
במדינה כמו ישראל בה יש לא מעט ימים חמים, סנדלים זה מוצר חובה. מאחר ובימי הקיץ קשה מאוד לנעול נעליים עם...
קרא עוד »
ספט 15, 2020
5 חברות טיסה משתלמות
בעבר נחשבה טיסה לחו"ל, חלום שלא הרבה יכלו להרשות לעצמם להגשים אותו. כל מי שזכה ליהנות מטיולים בחו"ל ידע...
קרא עוד »
דצמ 24, 2018