טיפים חשובים לטיול אחרי צבא

טיפים חשובים לטיול אחרי צבא

צעירים רבים יוצאים לטיול מיד בתום השירות הצבאי, כשלרוב מדובר בטיול שאורך כמה חודשים. היעדים הפופולאריים ביותר לטיולים הללו הן דרום אמריקה והמזרח הרחוק, ולו בשל העובדה שהם מציעים מגוון רחב של אטרקציות ייחודיות. כיצד להיערך לטיול מבעוד מועד? ריכזנו בעבורכם כמה טיפים חשובים.

תכנון מוקדם וממוקד מטרה

כדי לצלוח את הטיול, ולהספיק לטייל בכל היעדים התיירותיים, כדאי לתכנן את המסלול מראש. נכון, טיולים ארוכים ידועים כטיולים שלא תמיד מתוכננים בקפידה, וזאת כי לעיתים רוצים להישאר יום או יומיים נוספים ביעד שאוהבים. עם זאת, כדאי לתכנן את המסלול ברמת המאקרו.

מתכננים לעשן?

מטיילים רבים, ובייחוד מי שטס להודו, עתידים לעשן במהלך הטיול, ועל כן כדאי להתארגן עם אביזרי עישון נדרשים, ולברר כיצד ניתן להשיג קנאביס ביעד שאליו מגיעים. שימו לב, שאין לעלות בשום אופן עם סמים למטוס, גם לא לצריכה עצמית, ולו בשל סכנת המעצר.

מה אורזים?

למעשה, לכל יעד יש לארוז פריטים אחרים, ולכן מומלץ להתעדכן באתרים שונים ובפורומים שעוסקים ביעד שאליו אתם מגיעים. לרוב, לא תצטרכו לארוז בגדים רבים או חפצים, ויש מי שאף מסתפקים רק במוצ'ילה, ומוותרים על המזוודה הגדולה והמגושמת.

יחד עם זה, יש דברים שכדאי תמיד לקחת איתכם, ולא משנה מהו היעד. למשל תרופות, כדורים לכאבי בטן ולכאבי ראש, ערכת עזרה ראשונה, דוחה יתושים, אלוורה, ביגוד חם ללילה, כפכפים למקלחת ועוד.

ביורוקרטיה

דרכונים בתוקף יש? מעולה. הקפידו שהדרכון יהיה תקף עד לשובכם (ואפילו מומלץ שהוא יהיה בתוקף כחצי שנה לאחר תאריך החזרה לארץ). נוסף לכך, יש לדאוג להדפיס את כרטיסי הטיסה וכל האישורים הנחוצים (בייחוד אם אתם זקוקים לוויזה). מלבד זאת, יש לבצע ביטוח נסיעות לתקופת הזמן שתשהו בחו"ל, תוך בחירת מסלול הביטוח האידיאלי ביותר בעבורכם.

 

טיול אחרי הצבא הוא נפוץ ושכיח בקרב משתחררים רבים. לרוב, הטיול מתקיים כחצי שנה אחרי הצבא, זאת בשל העובדה שעל המטיילים לחסוך את הכסף הנחוץ לטיול. הקפידו לברר מראש את כל המידע הנחוץ לכם, לרבות אזהרות מטיילים, כך תוכלו לצלוח את הטיול.

טיסה נעימה!

יופי וטיפוח כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תוספי תזונה לגיל השלישי – כל האמת
בגיל השלישי כידוע, הגוף עובר שינויים משמעותיים שמשפיעים על איכות החיים ומשפיעים על היכולת להתנהל...
קרא עוד »
אוג 05, 2021
בחירת חנות אופניים בתל אביב: סודות שכדאי לגלות לפני הקנייה
תל אביב היא עיר שבה אופניים הם לא רק כלי תחבורה, אלא גם דרך חיים. אבל עם כל כך הרבה חנויות אופניים בעיר,...
קרא עוד »
מאי 13, 2024
מה הסוד לעוגות מושלמות?
הסוד לעוגות מושלמות הוא מתכון טוב. מתכוני העוגה משתנים בהתאם למרכיבים שבהם אתם משתמשים, לכן חשוב לדעת...
קרא עוד »
ספט 14, 2022