ניתוח מתיחת בטן – למי זה מתאים?

ניתוח מתיחת בטן הוא הליך קוסמטי הכולל הסרת השומן העודף מהקיבה. זהו אחד ההליכים הנפוצים ביותר הנעשים כיום. הליך זה מבוצע על גברים ונשים כאחד. הסיבה העיקרית שאדם יעבור הליך זה היא להפוך את הגוף לפרופורציונלי יותר. ניתן לעשות זאת על ידי הסרת עודפי שומן מהבטן והמותניים. התהליך מתבצע בהרדמה מקומית או כללית. ניתוחי מתיחת בטן נעשים גם מסיבות קוסמטיות. הליכים אלה יכולים להתבצע הן על גברים והן על מטופלים. מכיוון שההליך כולל חיתוך שכבת שומן, אין להשתמש בו כפתרון לבעיות דיאטה מכיוון שהוא יכול רק להפחית את המשקל שאבד במקום להסיר את שומן מהגוף. בשל השיעור הגבוה של סיבוכים, כגון דימומים וזיהומים, מומלץ מאוד להתייעץ עם מנתח פלסטי מוסמך לפני הפנייה לכל רופא שמבצע פעולות אלו. 

תוך כמה זמן נראה תוצאות והאם זה משאיר סימנים?

ניתוח מתיחת בטן הוא הליך הכולל הסרת שומן עודף מאזור הבטן. ההליך מבוצע בדרך כלל על ידי מנתחים ונעשה לרוב מסיבות קוסמטיות. או כאמצעי למניעת מצבים חמורים כמו סוכרת. לאחר ההליך, המטופלים חווים בדרך כלל נפיחות וחבורות, אך אין להם סיבוכים של ממש. ייתכן שיהיה צורך במספר הליכים כדי להשיג את התוצאות הרצויות. במקרים מסוימים, מטופל עשוי להזדקק לניתוחים נוספים או אפילו עבודה נרחבת יותר על חלקי הגוף האחרים לאחר הליך זה. המטרה של הליך זה היא להפחית או להעלים עודפי שומן סביב הבטן והירכיים, תוך השארת צלקות נראות לעין. 

למי זה מתאים?

ניתוח מתיחת בטן עשוי להתאים לכל אדם שרוצה להפחית במשקל, לחטב את הגוף באמצעות פעולות קוסמטיות אלה ו/או בשל ענייני בריאות שונים. מוטב לבצע את הפעולה לאחר ההתייעצות עם הרופא הפרטי שלכם.

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

ויזה למרוקו

המטרה העיקרית של הויזה למרוקו היא לאפשר לתיירים וליוצאים לבקר במדינה. תהליך הוויזה הוא פשוט מאוד, וניתן להשלים אותו תוך מספר שעות. זוהי דרך מצוינת

קרא עוד »

פורץ מנעולים בבאר שבע

דרושים מנעולנים לפתיחת דלתות וחלונות בבאר שבע. ישנם מנעולנים רבים שאין להם את הכישורים הנדרשים לפתיחת דלת או לתיקון מנעול שבור. כיצד ניתן לבחור את

קרא עוד »

ספורט לנשים בהריון

ההריון הוא פרק זמן בו הגוף של האישה עובר שינויים גדולים. במהלך תקופה זו, האישה לא רק פעילה פיזית אלא גם ממוקדת נפשית בהריון שלה.

קרא עוד »