ניתוח מתיחת בטן – למי זה מתאים?

ניתוח מתיחת בטן הוא הליך קוסמטי הכולל הסרת השומן העודף מהקיבה. זהו אחד ההליכים הנפוצים ביותר הנעשים כיום. הליך זה מבוצע על גברים ונשים כאחד. הסיבה העיקרית שאדם יעבור הליך זה היא להפוך את הגוף לפרופורציונלי יותר. ניתן לעשות זאת על ידי הסרת עודפי שומן מהבטן והמותניים. התהליך מתבצע בהרדמה מקומית או כללית. ניתוחי מתיחת בטן נעשים גם מסיבות קוסמטיות. הליכים אלה יכולים להתבצע הן על גברים והן על מטופלים. מכיוון שההליך כולל חיתוך שכבת שומן, אין להשתמש בו כפתרון לבעיות דיאטה מכיוון שהוא יכול רק להפחית את המשקל שאבד במקום להסיר את שומן מהגוף. בשל השיעור הגבוה של סיבוכים, כגון דימומים וזיהומים, מומלץ מאוד להתייעץ עם מנתח פלסטי מוסמך לפני הפנייה לכל רופא שמבצע פעולות אלו. 

תוך כמה זמן נראה תוצאות והאם זה משאיר סימנים?

ניתוח מתיחת בטן הוא הליך הכולל הסרת שומן עודף מאזור הבטן. ההליך מבוצע בדרך כלל על ידי מנתחים ונעשה לרוב מסיבות קוסמטיות. או כאמצעי למניעת מצבים חמורים כמו סוכרת. לאחר ההליך, המטופלים חווים בדרך כלל נפיחות וחבורות, אך אין להם סיבוכים של ממש. ייתכן שיהיה צורך במספר הליכים כדי להשיג את התוצאות הרצויות. במקרים מסוימים, מטופל עשוי להזדקק לניתוחים נוספים או אפילו עבודה נרחבת יותר על חלקי הגוף האחרים לאחר הליך זה. המטרה של הליך זה היא להפחית או להעלים עודפי שומן סביב הבטן והירכיים, תוך השארת צלקות נראות לעין. 

למי זה מתאים?

ניתוח מתיחת בטן עשוי להתאים לכל אדם שרוצה להפחית במשקל, לחטב את הגוף באמצעות פעולות קוסמטיות אלה ו/או בשל ענייני בריאות שונים. מוטב לבצע את הפעולה לאחר ההתייעצות עם הרופא הפרטי שלכם.

 

יופי וטיפוח כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
משכנתא הפוכה – משכנתא לבני הגיל השלישי
כשאנו מגיעים לגיל השלישי, אנחנו רוצים בעיקר את הזמן שלנו לעצמינו. זה הזמן שהילדים בגרו והקימו משפחות...
קרא עוד »
יול 31, 2020
למה צריך בודק שכר?
ישנם לא מעט מצבים בהם עובדים תובעים את העסק בו הם עובדים וזאת עקב כך שהם אינם מקבלים את כל הזכויות או...
קרא עוד »
יונ 07, 2021
כפרי נופש באגם גרדה
אם מחפשים אחר נופש עם נופים כפריים באיטליה היפה, אגם גארדה הוא המקום שאליו כדאי לתכנן את הנופש שאותו...
קרא עוד »
יונ 16, 2019