סרטים בנטפליקס

סרטים בנטפליקס

את עיקר הצלחתה חייבת נטפליקס לפעילותה בתחום הסדרות. הצעד הגדול האחרון בתחום זה היה העלאה לאוויר של כל העונות של סדרת הקאלט סיינפלד. אולם נטפליקס עושה מאמץ להשיג דריסת רגל הולכת ועולה גם בסרטים. סרטים בנטפליקס כמו מלך האריות אמורים לתת תחרות לאולפנים הגדולים ביותר וכמובן לערוצי הסטרימינג המתחרים. 

הכוכבים בסרטים החדשים 

בשנים האחרונות נחשפנו ללהיטי מקור ראויים לציון מבית חברת הסטרימינג המובילה. סרטים בנטפליקס שעלו לשידור בזמן האחרון כוללים למשל שמות כמו נקמה מרה (בז'אנר המערבונים) וצבא הגנבים, בז'נר האקשן, פריקוול לסרט מצליח בז'נר האקשן אימה. כמו כן הודיעו בנטפליקס על העלאה של כמה זיכיונות סרטים מובילים כגון רובוטריקים של מייקל ביי ומשימה בלתי אפשרית עם טום קרוז. בין הכוכבים שמופיעים בהפקות המקור ובסרטים באורך מלא אפשר לציין שמות כמו דווין ג'ונסון, מואנהבטיסטה, וויל סמית ראיין ריינולדס ועוד רבים וטובים. 

הנקודה הישראלית (היקרה) של נטפליקס 

בימים אלה עולה בהקרנת בכורה סרט שבו מככבת וונדר וומן, הלא היא גל גדות הישראלית. הסרט, נקודה חמה, אינו חריג בקרב שוברי הקופות ההוליוודיים. אך לצד הכוכבת הישראלית, חשוב לציין כי זה לא עוד אחד מאותם סרטים בנטפליקס שהופקו כדי למלא משבצת כזאת או אחרת. פה מדובר על הפקה שהיא היקרה ביותר אי פעם בתוכן של נטפליקס בגזרת הסרטים. 

עוד סרטים שמושכים תשומת לב בימים אלה הם למשל צלקות שביימה מי שמוכרת כשחקנית, האלי ברי. יש מישהו בתוך הבית שלך, של הבמאי פטריק ברייס שהיה מעורב בשלל פרויקטים מצליחים בתחום. האשמה, שביים אנטואן פוקואה והוא חידוש לסרט דני. קייט בבימוי של סדריק ניקולס טרויאן, סרט שצפוי להיות מסחרר, עם שילוב של מתח אקשן חסר מעצורים. 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

מאגר תמונות

תמונות מלאי הן כעת חלק חשוב משיווק תוכן. הם משמשים כדי לעזור לחברות להתבלט ולעסוק בקהל שלהן. מקרה השימוש הפופולרי ביותר לתמונות מלאי הוא ככלי

קרא עוד »

למה צריך מאגר תמונות

תחילה הבה נבין מהו בדיוק מאגר תמונות. מאגר תמונות, שנקרא גם בנק תמונות הוא אתר אינטרנט שבו אתה יכול לקנות ולהוריד תמונות ללא תמלוגים, לשימוש

קרא עוד »