איזה טיפוס אתם? מה אומר עליכם הקפה שאתם שותים

הקפה שאתם שותים

קפה, מי מאיתנו לא נהנה לו מהקפה על הבוקר, יחד עם הקרואסון המתוק והטעים ששוכב לו ליד ספל הקפה שלנו.. נראה שכולנו מתענגים עליו כל בוקר אך מה בדיוק תעשו אם בוקר אחד יגמר לכם הקפה ואין לכם כוח לקום למכולת?

איזה טיפוס אתם? – מה אומר עליכם הקפה שאתם שותים 

הקפה שלנו יכול לומר עלינו המון דברים. זאת אומרת שכך טוענת הקוראת בקפה יחד עם הקלפים וכל שאר הדרכים שעליהם ניתן לקרוא על בנאדם מסוים – על מה הוא ומי הוא. קפה יכול לומר עלינו המון דברים.

יחד עם זאת, הימנעו משתיית קפה באופן מופרז, כזה שיכול לגרום לכם לבעיות משונות בגוף. כל דבר שאתם צורכים ממנו יותר מידי, גם כשמדובר במשהו לא הכי מסוכן, כדאי מאוד להיזהר מזה ולחשוב על ההשלכות.

לקנות קפה במכולת או להזמין לבית? 

כמי שלא אוהב לקנות מצרכים (או לסחוב את כולם מהרכב שלי לבית), המחשבה למצוא שירות שעוזר לי להימנע לחלוטין מקו הצ'ק-אאוט הזה – מאוד מושכת. שירות שמביא לי את המצרכים שלי עד הבית יהיה מדהים עוד יותר ו\או שירות הזמנת מכולת לעסק

היתרונות של קניות במכולת מקוונת 

חיסכון בעלויות הובלה. כשעבדתי מחוץ לבית, פשוט קבעתי את זמני בכך שאסתובב ליד המכולת בדרך הביתה מהעבודה. עדיין הייתי צריך לסחוב הכול לבית, אבל לא יצא לי לצאת לטיול נוסף. 

מאז מאי בשנה שעברה, הייתי עובד בסוג של עבודת בית – מהבית. לכן, כל נסיעה לאוכל היא לפחות כמה ק"מ הלוך ושוב. אני מנסה לא לצאת לטיול אלא אם כן אצטרך, או אלא אם יש לי סידורים אחרים שאוכל גם כן לנהל על הדרך.

לקנות קפה במכולת מקוונת 

רק מלחשוב להוציא את התינוק שלי יחד איתי אל הסופר הרחוק בחודשי החורף הגשומים, כדי לקנות לי את הקפה שאני אוהב, היה עדיף לי לקנות את אותו הקפה מבלי לצאת מהבית דרך חנות מקוונת כמו זו לדוגמא. עשו גם כך ותהנו יותר מאשר לצאת ולערוך קניות בקור.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: