צרפת עם ילדים – לספק לילדים חוויה ייחודית ויוצאת דופן

צרפת עם ילדים

עד לפני שנים לא רבות, צרפת לא נחשבה בהכרח מדינה "מזמינה" לילדים. לא היה ניתן למצוא שלל אטרקציות כמו היום לנופש במדינת צרפת עם ילדיםבוודאי לא ביחס למדינות כמו הולנד או אנגליה. היא נחשבה למדינה מאוד תיירותית, אך מתאימה יותר למבוגרים מאשר לילדים. הורים העדיפו לטוס עם הילדים שלהם ליעדים אחרים בעולם, ורק כאשר הם גדלו לקחת אותם לטיול בפריז. 

עם הזמן זה השתנה. בין אם זה בזכות העובדה שהיום אפשר למצוא הרבה יותר מקומות שמיועדים ספציפית לילדים, ובין אם זה בגלל שפריז, עיר הבירה, הפכה להיות מקום הרבה יותר נעים וידידותי לילדים. צריך לציין גם, שעם הזמן בזכות סרטים וסדרות טלוויזיה, ילדים גם למדו להכיר את פריז טוב יותר, ואין ספק שזה הרבה יותר מעניין אותם לבקר בעיר עם הוריהם. 

טיול בצרפת יכול להיערך בתקופות שבין מאי לאוקטובר בערך, שכן בחודשים אחרים יהיה קשה מאוד לטייל בנוחות בגלל תנאי מזג האוויר. צריך לומר שגם בתקופה זו, יש חודשים חמים יותר, מה שיכול להקשות על הטיול ועל הילדים בפרט. 

איפה משתלם לטייל עם הילדים בצרפת?

באופן טבעי, המקום האידיאלי לטייל בו בצרפת עם הילדים, זו עיר הבירה פריז, שם אפשר למצוא מגוון רחב של פארקים, גנים יפים, שם אפשר למצוא חנויות רבות שמתאימות לילדים, מגדל אייפל, וכן משם ניתן להגיע אל פארק השעשועים יורודיסני וכן לפארק אסטריקס. 

הורים שרוצים לצאת אל חופשה משפחתית עם ילדים ולקחת אותם לטיול מחוץ לפריז, יכולים לנסוע איתם לריוויירה הצרפתית, מקום מרשים ומפואר, או לחילופין, הם יכולים לקחת אותם לחלק הדרומי של צרפת, שם אפשר ליהנות מביקור באנדורה, נסיכות קטנה שנמצאת בין ספרד לצרפת, ויש בה נופים מרשימים וחנויות ללא מע"מ בהם ניתן לרכוש צעצועים ומשחקים. 

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: