לקראת פסח – מהם פתרונות האחסון שיעשו לכם סדר?

אם אתם מרגישים שהבלגן סביבם שובר שיאים ואתם רוצים לעשות סדר, אתם לא היחידים. כאשר מתקרבים לאביב ופסח מתקרב, זה הזמן להתחלה חדשה, זה הזמן להכניס סדר. הכירו את פתרונות האחסון שיעשו לכם סדר, בבית, במחסן הביתי, בעסק או בכל מקום אחר. 

פתרונות מידוף לגובה 

התקנת מדף יכולה להיות רעיון טוב, אבל ספק אם זה יענה על כל הצרכים ויאפשר לכם לסדר את הכל. פתרונות האחסון שיעשו לכם סדר בהחלט יכולים להיות מבוססים על מדפים, אך קחו בחשבון ניצול מקסימלי של שטח. איך עושים את זה? בוחרים פתרונות מידוף לגובה. רשת של מדפים, המחוברים זה לזה בקומות, עם מרווח נאות בין מדף למדף. לא חייבים שהמדפים יגיעו ממש עד לתקרה, אך זו אפשרות שאכן קיימת. לקריאה אודות מדפים למשרד

מדפים צמודי קיר, בחירה חכמה 

מדפים הצמודים לקירות יכולים להיות פתרון נהדר, משום שהם מספקים מקסימום שטח אחסון במינימום שטח רצפה. את המדפים ניתן להקים צמוד לקיר אחד, צמוד לשני קירות סמוכים עם פינה משותפת (מדפי ר') או צמוד לשלושה קירות סמוכים (מדפי ח'). 

כאשר אתם בוחרים את פתרונות האחסון שיעשו לכם סדר, שימו לב לכושר הנשיאה של המדפים. ניתן להשיג מדפים, שיכולם לשאת בנקל עשרות קילוגרמים של פריטים או תכולה. יחד עם זאת, ישנם דגמים מחוזקים עם תומכות, שיכולים לשאת הרבה יותר. כלומר אלה פתרונות שנועדו לנשיאת תכולה כבדה, מבלי לקרוס או להתעקם. 

לקראת הפסח, ניתן להזמין פתרונות שנועדו למחסני חצר או למחסנים בבית, לשטחי אחסון עסקיים וחנויות, למטבחים, לסדנאות וכן הלאה. פתרונות מודולריים אף יאפשרו לכם להתקין בעצמכם את המדפים, אם ברצונכם לחסוך בעלות ההתקנה. למידע נוסף מדפיקס

יופי וטיפוח כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
CBD
CBD הוא קנבינואיד הקיים בצמחי קנאביס. הוא שימש כתרופה נוגדת דיכאון, משכך כאבים, אנטי דלקתית ואנטי...
קרא עוד »
אוג 01, 2022
חייבים לקנות קסדות לאופניים איכותיות
אם אתם רוכבים על אופניים ועדיין אין לכם קסדה איכותית, אנו ממליצים לכם לדאוג לזה בהקדם. ראשית, אם אתם...
קרא עוד »
ינו 17, 2022
חופשה בתאילנד – מה הסטייל שלכם
כשמגיעים לחופי תאילנד, המטיילים מתקבלים בברכה על ידי מדינה השוזרת ללא מאמץ מסורות עשירות, נופים...
קרא עוד »
אוג 17, 2023