מפת סיליקון לשולחן הפתרון לשמירה על השולחן

כל אדם יודע שהשולחן שבסלון ביתו וכן שולחן האוכל שבפינת האוכל דורשים את ההגנה הטובה ביותר וזאת בכדי שכאשר משתמשים בהם, הם לא יינזקו או יפתחו כתמים שונים שיהיה בלתי אפשרי להסיר מהם. על כן, אחד הדברים החשובים ביותר שיש לבחור עבור כל שולחן הוא המפה שתהיה עליו. כיום ניתן למצוא מגוון רחב של סוגי מפות, אשר עשויות מבדים שונים וחומרי גלם שונים. טרם תבחרו את המפה הרלוונטית, עליכם לוודא כי היא תואמת לעיצוב ביתכם ומעבר לכך, שהיא פונקציונאלית ובעלת תכונות שיכולות לסייע לכם בשמירה על השולחן.

 

כיצד לבחור מפה לשולחן?

בכדי לבחור מפה לשולחן שלכם ראשית כל עליכם לקחת את המידות המדויקות שלו. בכדי לרכוש מפה שתכסה את כל השולחן בצורה טובה, יש צורך לדעת בצורה מדויקת מהו האורך ומהו הרוחב של השולחן. במידה ומדובר על שולחן שנפתח ואתם מעוניינים במפה שתכסה גם את השולחן בצורתו הפתוחה, יש צורך למדוד את המידות שלו כאשר הוא פתוח. כמו כן, חשוב מאוד לרכוש מפה התואמת לצורה של השולחן. ישנן מפות התואמות לשולחנות מרובעים, ישנן כאלה התואמות לשולחנות מלבניים וישנן כאלה המתאימות לשולחנות עגולים. אחד הדברים החשובים ביותר שיש לשים עליהם דגש הוא מאיזה חומר גלם עשויה המפה.

 

ממה המפה עשויה?

כיום ניתן למצוא מפות בד, אך כדאי לדעת שמפות בד נוטות להתלכלך מהר ויש כתמים שקשה עד בלתי אפשרי להסיר מהם ועל כן, ההמלצה היא לבחור דווקא מפות סיליקון, אשר מצד אחד ידועות כמפות דקורטיביות אשר ניתן בהחלט לשלב בעיצוב הבית כולו כאשר הן על השולחן ובד בבד, הן עמידות ומאפשרות לנקות אותן בכל פעם שהן מתלכלכות בצורה נוחה, מהירה ויעילה.

 

הכנסו עוד היום לאתר Gogood.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

פסילה מנהלית

כאשר מזכירים את המונח של פסילה מנהלית, למעשה מתכוונים לאותם מקרים בהם נהגו ללא רישיון. אחד המקרים בהם פסילה מנהלית קורת היא כאשר קצין משטרה

קרא עוד »