מגביל פתיחת חלון – לא רק נגד גנבים

מגביל פתיחת חלון

בכל בית ישנם חלונות רבים אשר מאפשרים לנו לאוורר את החדרים ולראות את הנוף הנשקף מהם. החלונות נחשבים לפריט עיצובי וגם חוצצים בין החדרים לאוויר הפתוח ומאפשרים גישה לחבלי כביסה, אדניות (אם יש) וכו'. חלונות זקוקים לתחזוקה כדי שלא יצטברו עליהם לכלוך ואבק. אנו מורגלים לפתוח חלונות במשך רוב חודשי השנה כדי לאוורר את הבית ולסגור אותם בלילות ובימים גשומים. חלונות מאפשרים לנו מבט לסביבה אבל הם גם עלולים להיות מסוכנים עבור ילדים או מבוגרים אשר נשענים עליהם ונמצאים בסכנת נפילה. כמו כן, חלון פתוח בקומה נמוכה הוא בבחינת פרצה הקוראת לגנב. אם יצאתם מהבית ושכחתם לנעול אותו – הדירה או המשרד בסכנת פריצה ממשית. 

פתרון שימנע פריצות וסכנות נוספות

כיום אפשר לרכוש בלם לחלונות כמו פה אשר מגביל את פתיחת החלון ולכן מצמצם מאוד את הסכנות לנפילה של ילדים. ההגבלה היא לפתיחה של עד 10 ס"מ, כך שיהיה אוורור והאור ייכנס, אך הסכנה תיעלם כמעט לגמרי. בלם כזה יחזיר לכם את השקט הנפשי במצב שבו הילד מתקרב לחלון וחשוב לרכוש אותו אך ורק מחברה אמינה ובעלת שם ולא להתפתות לעסקאות זולות ומפוקפקות המחיר הוא פחות מ-200 ש"ח ובתמורה אתם מקבלים מוצר אמין ושימושי. הבלם הינו תוספת שאינה מצריכה קדיחה בקיר ואינה דורשת שינויים בעיצוב הבית.

התקנת הבלם

חשוב לציין שמדובר בפעולה קלה יחסית, אשר ניתן לבצע באופן עצמאי, וניתן לקחת אתכם את הבלם בעת מעבר דירה ללא בעיה., קראו עוד בנושא כמו כן אין צורך בדבק תוספים או חיזוקים ולכן מראה החלון לא ישתנה. ההתקנה כרוכה בטיפול בברגים, ואם אין לכם ניסיון או אינכם מעוניינים להיכשל במשימה – ניתן להזמים אנשי מקצוע שיעשו את העבודה. ההתקנה כרוכה כאמור בפירוק ברגים, התקנת הכבל בחריץ והכנסה לתוך פתח קיים במשקוף, באמצעות שימוש במפתח אלן 2.5 מ"מ. הפעולות ניתנות לביצוע באופן עצמאי או בעזרצ אנשי מקצוע והתקנת הבלם תחסוך לכם דאגות וסיוטים מפני פריצה לבית או חלילה החלקה דרך החלון של אחד מבני הבית. 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

בני ינאי

בני ינאי

בני ינאי הינו יליד שנת 1971, הוא נולד בלוד לזוג הורים שעלו ממרוקו ומטוניס בשנות ה – 50. ינאי גדל בבית עם עוד חמישה אחים,

קרא עוד »
לדואתלון – מה זה בכלל

לדואתלון – מה זה בכלל

דואתלון הוא מירוץ דו-ספורטיבי הכולל ריצה ורכיבה על אופניים בשלושה שלבים (ריצת אופני ריצה). Duathlon הוא נהדר עבור אלה המעוניינים לעבור מירוצים רב-ספורטיביים, אך יתכן

קרא עוד »