פתרונות אחסון נעליים הנוחים ביותר

פתרונות אחסון נעליים

כמה זוגות נעליים יש לכם בבית?

אם עדיין לא מצאתם פתרון אחסון נוח בדמות ארון מיוחד לנעליים, מסתבר שלא תדעו לענות על השאלה. כי הנעליים המשייטות בבית בחוסר סדר, יוצרות תחושה של עשרות זוגות נעליים שאין כל סיכוי למצוא להם מקום מוגדר ומסודר.

בדיוק מסיבה זו אנחנו ממליצים על הפתרון של ארון מיוחד לצורך אחסון נעליים ראו כאן. הארון אשר בו תוכלו לאחסן את הנעליים של כל בני הבית בצורה מסודרת, באופן מאורגן ונאה לעין כך שכל הנעליים תהיינה מסודרות היטב ולכל זוג נעליים שנמצא בבית יהיה מקום מוגדר משלו.

בית מסודר הוא בית שלכל פריט יש מקום

כולנו רוצים ליהנות מבית מסודר. אך הבעיה היא שבבית חי ופעיל יוצאים כל הזמן פריטים שונים מהארון. אם אלו משחקים של הילדים ואם אלו המחברות שלהם, מכשירי הכתיבה וכן הלאה. הבגדים, הנעליים הם גם כן סוגייה בעייתי  בכל מה שקשור לסדר בבית כאשר הבגדים יוצאים מהארונות ולא תמיד נמצא להם מקום מוגדר.

הסוד של בית מסודר הוא מקום מוגדר לכל חפץ ולכל פריט בבית. כאשר יש לנו מקום לכל דבר, הבית יהיה מסודר. כי כל אחד מבני הבית היכן עליו להניח כל דבר וכך שום דבר לא יסתובב בבית ללא הגדרה וללא מטרה ברורה.

איך בוחרים ארון לאחסון נעליים?

איך למעשה תבחרו את הארון לאחסון הנעליים?

הבחירה אמורה להתבצע בהתאם לכמות הנעליים שברצונכם לאחסן בו, ראו דוגמא. אף פעם לא תצליחו לשער בערך מהי כמות הנעליים המדויקת שיש לכם. על כן חשוב מאוד כי פשוט תבצעו ספירת מלאי מדויקת שתכלול את כל זוגות הנעליים של כל בני הבית. זה כולל גם מנעלי בית, מגפיים, סנדלים, נעלי ספורט, נעלי אלגנט וכן הלאה. אתם תגיעו לרשימה מכובדת שלא שיערתם.

מלבד ההתאמה לכמות עליכם לשים לב כי הארון מכיל פתח אוורור אשר יאפשר לנעליים לנשום וליהנות מאוורור תמידי.

כך הארון לא יהפוך למחניק ולא נעים. כי את הנעליים לא מכבסים ורק האוורור הוא זה שישמור על המצב התקין והאסתטי של הארון.

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

בני ינאי

בני ינאי

בני ינאי הינו יליד שנת 1971, הוא נולד בלוד לזוג הורים שעלו ממרוקו ומטוניס בשנות ה – 50. ינאי גדל בבית עם עוד חמישה אחים,

קרא עוד »
לדואתלון – מה זה בכלל

לדואתלון – מה זה בכלל

דואתלון הוא מירוץ דו-ספורטיבי הכולל ריצה ורכיבה על אופניים בשלושה שלבים (ריצת אופני ריצה). Duathlon הוא נהדר עבור אלה המעוניינים לעבור מירוצים רב-ספורטיביים, אך יתכן

קרא עוד »