מוצרים שכדאי לקחת אתכם לקמפינג

מוצרים לקמפינג

קמפינג הוא טיול שטח, הנעשה במקומות כמו שמורת טבע או כל אזור אחר בארץ. כולם יודעים כדי שהטיול יהיה מהנה ומוצלח יש לדאוג מראש לדברים שיקלו את השהייה בשטח, לכן ישנם מוצרים שכדאי לקחת לטיול כדי לאפשר הנאה רבה יותר מהטיול. אז מהם מוצרים אלו? 

מהם המוצרים שכדאי לקחת לקמפינג? 

אוהל– כמובן שאין מקום לישון בלינת שטח, וגם אם יש מקום לחניה מוסדר עדיין תצרכו לשים את שקי השינה שלכם במקום כל שהוא, אוהלי קמפינג מאתר זה הוא פתרון מצוין, אשר מגן עליכם מהשמש מהרוח, והגשם יש בו מרחב, וכן עשוי מחומרים  איכותיים ונעימים למגע. ניתן למצוא אוהל בגודל של 6 אנשים ואוהל של 4 אנשים ואף יותר.

מנגל– אם כבר אתם יוצאים לטיול, ורוצים לארגן ארוחה חמה בשטח, מנגל הוא הפתרון בשבילכם. ניתן לרכוש מנגל עם מגוון רחב של צורות וגדלים, בהתאם למספר האנשים המטיילים, כך תוכלו להכין ארוחה טעימה בשטח וליהנות מאוכל טעים ומדיבוק חברים.

סט כלים למנגל אולר מתקפל– בטח גם לכם קרה שהאוכל כבר מוכן ואתם צריכים להוציא אותו מהאש אז פתאום אינכם מוצאים את המרית, לכן פתרון של סט כלים למגל באולר מתקפל הוא בשבילכם. בסט זה יש כל הכלים שצריכים בשביל מנגל איכותי בנוסף לכל הוא ניתן לאחסון  בתיק.

תרמוס– כל אחד נתקל במצב, שאין מים חמים לתה או לכל שתייה חמה. התרמוס מאפשר לכם להרתיח מים מבעוד מועד, וכאשר תרצו לשתות הם יהיו רותחים.

ערכת קפה ניידת– אין כמו קפה כדי להתעורר בשטח. ערכת קפה ניידת מהאתר https://www.olam-haasiya.co.il, שמכילה בתוכה כירת גז קטנה, המתאימה להרתחת מים לקנקן, וכך תעזור לכם להכין קפה בקלות ובמהירות וללא לכלוך.

צ'ימיגג– כדי לצאת לטיול בשטח יש לקחת אתכם דברים רבים אוהל, בגדים, שקי שינה, ועוד. עד כמה שהאוטו שלכם יהיה מרווח, הוא עדיין לא יכול להכיל את כל הציוד בתא המטען, לכך יש תא אחסון נייד, הנקשר לגג המכיל בתוכו את כל ציוד

שק שינה– כדי לישון בנוחות יש לקחת שק שינה הארוז בתרמיל.

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: