מה כבר יש לעשות באילת?

מה כבר יש לעשות באילת?

יש כאלה אשר מגיעים אל העיר אילת מבלי להבין מה אפשר לעשות באילת. כעת זו ההזדמנות לתכנן מבעוד מועד טיול שיהיה לא פחות ממושלם ואיתו לומדים יותר ועושים יותר ממה שיש לעיר הדרומית הזאת להציע לכל האנשים שבאים לנפוש בה.

טיול על גמל כבר עשיתם

לפני שמגיעים אל העיר אילת זה הזמן לחפש אחר נקודות של פעילות נחמדה במיוחד, הלוא היא טיול על גבי גמל שהוא ספינת המדבר החזקה. זה גם טיול שאיתו מגלים עוד אזורים של המדבר בארץ הקטנה וגם שומעים כל מיני סיפורים של בדואים שהיו נודדים שם ממקום למקום ועל מנהג המסורת של השבט הייחודי הזה בעבר. זו נקודת עצירה נפלאה שמעשירה את הטיול עד שמגיעים אל העיר אילת ומשחררת את הגוף בנסיעה ארוכה למדי.

צאו להפלגה מלאה בפינוקים

כאשר מגיעים אל העיר עצמה יכולים לפנות אל אחת מן החברות אשר מארגנות כל מיני סוגים של הפלגות במים הכחולים של הים הקטן. השייט יכול להיות כזה שבו יוצאים לטיול בתור משפחה, או כזה שבו יוצאים אל הפלגה רומנטית עם ארוחה טעימה ואפילו הצעת נישואין אם זה מה שנמצא על הפרק בטיול הנוכחי של זוג מאוהב.

כולם אוהבים קניות ללא מע"מ

באילת נכון להיום יש כמה וכמה מקומות אשר נחשבים בתור מרכז מסחרי, עם כזה שנמצא מתחת למלון מלכת שבא, כזה שנמצא בקצה האחד והוא קניון מול הים, והקניון האחרון שנבנה והוא האייס מול שמגיע בצורה של כיפה שאותה קל לאתר ברגע מהיר אחד. כולם ללא מע"מ, ובכולם יכולה להיות רכישה משתלמת שעושה כיף לכמה שעות או רק לשעה בודדה אחת. לאחר מכן מומלץ לקפוץ אל מתחם פאנטזי אטרקציות באילת.

צוללים ומגלים עולם חדש

טבע באילת נגלה בצורה הכי טובה שלו כאשר צוללים אל מתחת לקו המים, באחד מן החופים היותר מומלצים לצלילה. יש מקומות שבהם יש מדריך צלילה מוסמך והשכרה של ציוד צלילה, וזו אחת מן הדרכים היותר מומלצות לגלות עד כמה כל העולם הזה שמתחת למים הוא קסום, שקט ומלא בחיים שלא מכירים אלמלא אותה הפעולה.

 

יופי וטיפוח כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך להצליח עם נשים – עושים זאת בקלות
עבור רבים איך להצליח עם נשים זהו לא דבר מובן מאליו. הם חוששים מדחייה ומכך שאין להם את היכולת הדרושה...
קרא עוד »
אפר 04, 2022
עדן דובים
מי יכול לסרב לדוב פרווה גדול ומפנק? מדובר על מתנה נפלאה שכל אחת וכל אחד, היו שמחים לקבל. אומנם נכון כי...
קרא עוד »
יונ 14, 2020
מתי צריך להיעזר ביועץ אקוסטיקה?
תפקידו של יועץ אקוסטיקה הוא לעזור ללקוח להבין את הסביבה האקוסטית וכיצד היא משפיעה על עבודתו. היועץ...
קרא עוד »
אפר 15, 2023