גלי גמא לא רק אצל גיבורי על

מהם גלי גמא

המוח שלנו יוצר גלים חשמליים באורכי גל שונים. ניתן למדוד את גלי המוח באמצעות בדיקת EEG, אשר מאפשרת לראות תרשים של גלי המוח שלנו בזמן המדידה. גלי המוח נמדדים ביחידות של הרץ, כך שניתן בהחלט להשפיע על גלי המוח באמצעות שמיעה של יצירות מוסיקליות בעלות אותו המקצב. גלי גמא למשל, מגיעים במקצב של 40 הרץ והם נחשבים לגלים קצרים ועוצמתיים במיוחד. כאשר המוח שלנו נמצא בגלים האלו, הוא למעשה נמצא בפעילות מוגברת. במצב הזה, הגוף מפריש כמות גבוהה של כימיקלים שונים, אשר אחראים על תחושה טובה. גלים אלו מקושרים לפעילות מנטלית מוגברת, ואכן רוב האנשים הסובלים מבעיות למידה או מפעילות מנטאלית נמוכה, יסבלו ממחסור בגלי גמא.

כל מה שכדאי לדעת על גלי גמא

מהם גלי גמא? גלי המוח העוצמתיים והחזקים ביותר. בגלי המוח האלו, הפעילות המנטלית שלנו נמצאת בשיאה. ברגעים אלו, המוח שלנו מסוגל לרפא הן את הנפש והן את הגוף שלנו, ולכן כדאי ללמוד כיצד להגיע לגלי המוח האלו בצורה רצונית. תרגול בשיטת המטאיזם למשל, יכול להביא את המתרגל לרמות שליטה גבוהות ביותר הן בתת מודע שלו והן בגלי המוח שלו (קראו בהרחבה). המתרגל יוכל עם הזמן להכניס את עצמו לגלי תטא כדי להירגע ולזכות בשקט ושלווה פנימיים, או לחילופין לגלי גמא במטרה להגיע ליכולות מנטליות גבוהות יותר. היכולת לשלוט בגלי המוח שלנו, מאפשרת למעשה לשנות את כל צורת החיים שלנו. היות ובמקום לסבול ממצבי רוח משתנים, עייפות כללית ותחושה כללית בעייתית, ניתן באמצעות התרגול לשנות את כל החוויה הכללית של החיים.

גלי גמא מקושרים ליכולות מטא קוגניטיביות , כלומר יכולות בלתי רגילות שלא כל אחד יכול להגיע אליהן. מדובר למעשה על הבזקי אנרגיה מהירים ועוצמתיים, המגיעים בצורת גלי מוח בעלי אורך גל קצר ומרוכז במיוחד של אנרגיה. גלי מוח מסוג זה, מיוחסות לרוב לגיבורי על שיכולים למשל להזיז חפצים באמצעות כוח המחשבה שלהם, לראות דרך קירות וכדומה. כדאי לדעת, כי המדע היום משתמש בקרני גמא למטרות שונות, בין היתר לצורך טיפולים רפואיים מגוונים, כולל טיפול במחלת הסרטן.

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

שעוני יוקרה

שעוני יוקרה

לא כל השעונים נוצרים שווים. למעשה, חלקם נמצאים בליגה משל עצמם. שילוב אומנות מרשימה עם אסתטיקה מסוגננת, שעוני יוקרה הם כל כך הרבה יותר מסתם

קרא עוד »