מה היתרונות של הגשת תביעת סיעוד בליווי עו"ד ביטוח סיעודי?

עורך דין ביטוח סיעודי

לא מעט אזרחים משלמים סכומי כסף נכבדים מידי חודש לחברות הביטוח, בתקווה שביום צרה, הם יוכלו לקבל את מה שמגיע להם. אחת מפוליסות הביטוח הללו, היא פוליסת ביטוח סיעודי, והיא עשויה להערים קשיים. 

המבוטחים נופלים בין הכיסאות

אם הגיעו של אדם לא עלינו למצב סיעודי, והוא שילם פוליסה לאורך שנים רבות בחייו, או אז כשירצה להוכיח שאכן הוא סיעודי, עלולות לצוץ בעיות – העיקריות מבניהם: לפני הבדיקות של חברת הביטוח גם מי שנקבע כסיעודי מובהק, לא תמיד יקבל מה שמגיע לו, כלומר המבוטח מרגיש מנוצל. קראו בהרחבה על תביעה לגמלת סיעוד!

חברות הביטוח אלופות בתירוצים

לבן אדם מבוגר לא יהיה זה פשוט להילחם בחברת הביטוח. אולם למזל כולנו, ישנם עורכי דין שעושים זאת. הם מכירים את כל השטיקים והטריקים של חברות הביטוח ויודעים כיצד להתנהל מולם. אם החלטתם לעשות זאת לבד, דעו כי מצפה לכם מלחמת התשה לא קלה, לעומת זאת שכירת שירותיו של עו"ד מומחה בתחום, תקצר לכם תהליכים ותבטיח את מה שמגיע לכם.

אילו יתרונות יש עם פנייה לעו"ד?

הביטוח הסעודי הינו מורכב ויש בו לא מעט סעיפים שלא תמיד קל להבין אותם, כולל אותן אותיות קטנות שלעולם איננו קוראים. בנוסף, חשוב לציין כי מדובר בבירוקרטיה לא נעימה שכל מטרתה היא להתיש מבוטחים. מי אם לא עורך דין ביטוח סיעודי העוסק בתחום זה ימנע מכם את עוגמת הנפש?

היכרות מלאה עם הפוליסות השונות

עו"ד מכירים באופן מלא את פוליסות הסיעוד השונות, מהן מבטיחות ומה לא. עו"ד מומחים גם מכירים בעל פה את הטענות השבלוניות של חברות הביטוח, ובשל כך יתמודדו עמם טוב יותר וכך גם יגדילו את הסיכויים של המבוטח לקבל את המגיע לו.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

ויזה למרוקו

המטרה העיקרית של הויזה למרוקו היא לאפשר לתיירים וליוצאים לבקר במדינה. תהליך הוויזה הוא פשוט מאוד, וניתן להשלים אותו תוך מספר שעות. זוהי דרך מצוינת

קרא עוד »

פורץ מנעולים בבאר שבע

דרושים מנעולנים לפתיחת דלתות וחלונות בבאר שבע. ישנם מנעולנים רבים שאין להם את הכישורים הנדרשים לפתיחת דלת או לתיקון מנעול שבור. כיצד ניתן לבחור את

קרא עוד »

ספורט לנשים בהריון

ההריון הוא פרק זמן בו הגוף של האישה עובר שינויים גדולים. במהלך תקופה זו, האישה לא רק פעילה פיזית אלא גם ממוקדת נפשית בהריון שלה.

קרא עוד »