מה היתרונות של הגשת תביעת סיעוד בליווי עו"ד ביטוח סיעודי?

עורך דין ביטוח סיעודי

לא מעט אזרחים משלמים סכומי כסף נכבדים מידי חודש לחברות הביטוח, בתקווה שביום צרה, הם יוכלו לקבל את מה שמגיע להם. אחת מפוליסות הביטוח הללו, היא פוליסת ביטוח סיעודי, והיא עשויה להערים קשיים. 

המבוטחים נופלים בין הכיסאות

אם הגיעו של אדם לא עלינו למצב סיעודי, והוא שילם פוליסה לאורך שנים רבות בחייו, או אז כשירצה להוכיח שאכן הוא סיעודי, עלולות לצוץ בעיות – העיקריות מבניהם: לפני הבדיקות של חברת הביטוח גם מי שנקבע כסיעודי מובהק, לא תמיד יקבל מה שמגיע לו, כלומר המבוטח מרגיש מנוצל. קראו בהרחבה על תביעה לגמלת סיעוד!

חברות הביטוח אלופות בתירוצים

לבן אדם מבוגר לא יהיה זה פשוט להילחם בחברת הביטוח. אולם למזל כולנו, ישנם עורכי דין שעושים זאת. הם מכירים את כל השטיקים והטריקים של חברות הביטוח ויודעים כיצד להתנהל מולם. אם החלטתם לעשות זאת לבד, דעו כי מצפה לכם מלחמת התשה לא קלה, לעומת זאת שכירת שירותיו של עו"ד מומחה בתחום, תקצר לכם תהליכים ותבטיח את מה שמגיע לכם.

אילו יתרונות יש עם פנייה לעו"ד?

הביטוח הסעודי הינו מורכב ויש בו לא מעט סעיפים שלא תמיד קל להבין אותם, כולל אותן אותיות קטנות שלעולם איננו קוראים. בנוסף, חשוב לציין כי מדובר בבירוקרטיה לא נעימה שכל מטרתה היא להתיש מבוטחים. מי אם לא עורך דין ביטוח סיעודי העוסק בתחום זה ימנע מכם את עוגמת הנפש?

היכרות מלאה עם הפוליסות השונות

עו"ד מכירים באופן מלא את פוליסות הסיעוד השונות, מהן מבטיחות ומה לא. עו"ד מומחים גם מכירים בעל פה את הטענות השבלוניות של חברות הביטוח, ובשל כך יתמודדו עמם טוב יותר וכך גם יגדילו את הסיכויים של המבוטח לקבל את המגיע לו.

יופי וטיפוח כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שעונים – כמה אמור לעלות שעון ואיך לבחור את השעון שמתאים לך?
אם יש משהו שכמעט כל הגברים באמת אוהבים, זה שעונים. לכן, אם גם אתה החלטת שאתה רוצה לקנות היום שעון חדש,...
קרא עוד »
מאי 22, 2022
מראה מעוצבת גדולה בכניסה לבית VS מראה רק לפנים – מה כדאי?
מראות לבית הם אביזר עיצובי נהדר. מלבד לעובדה שחייבים לטפח אותם ולנקות אותם באופן תמידי, אין להם...
קרא עוד »
נוב 16, 2020
איך לבחור את הגיטרה הראשונה?
מבין שלל הגיטרות שתוכלו לקנות, הכי טריקי זה לבחור את הגיטרה הראשונה. עבור מרבית המתחילים ההתלבטות היא...
קרא עוד »
ינו 17, 2022