איך תבחרו את התחפושת המושלמת לפורים הקרוב?

התחפושת המושלמת לפורים

פורים מתקרב וכמו בכל שנה מתחילה אצלכם התלבטות רבה בקשר לתחפושת עבור הקטנים ועבורכם. אתם חיים את עולם ילדיכם ובוודאי יודעים שעולמם שונה מאוד משלכם בכל הקשור לנושאים המעניינים אותם, אבל עם זאת, תוכלו למצוא תחפושות המתאימות לשני העולמות, כמובן בהתאמה לגיל ולאלמנטים אחרים. נשאלת השאלה: איך תבחרו את התחפושת המושלמת לפורים הקרוב? התשובה מעט מורכבת ותלויה בפרמטרים שונים וביניהם: סוג התחפושת, באילו השתמשתם בשנים הקודמות, נושאים מעניינים בחדשות, בעולם הילדים ועולמכם, מקוריות, עניין, טעם אישי ועוד. 

מבחר לפי נושאים

ניתן למצוא ברשת המתמחה בתחום תחפושות אונליין בכל תחום ונושא. הסטנדארטיים לקוחים מסיפורי החג וביניהם ניתן למצוא את הקלאסיים כמו: מלכת אסתר, מרדכי היהודי, המלך אחשוורוש, ליצנים וכדומה. מז'אנר אחר הן דמויות ידועות ואהובות מסיפורים שונים כולל לוחמים ולוחמות, צבי נינג'ה, פיראטים, טינקרבל, כיפה אדומה ועוד. סוג אחר מקובל ותמיד מתאים הוא של בעלי מקצוע כמו אחיות, רופאים, שוטרים, כבאים, שפים. אחרות לקוחות מדמויות היסטוריות ומסרטים כמו נפוליאון, באטמן, סופרגירל וסופרוומן וכדומה. 

תחפושות אתניות ואחרות

מקובל מאוד להשתמש בתחפושות אתניות המגיעות מעמים שונים או מאפיינות קבוצות אוכלוסייה בהם. כך, אינדיאנים וקאובויים מארצות הברית, רקדניות וציידים מארצות אירופאיות גיישות מיפן וכדומה. כמובן שיש גם מיוחדות כמו שלד של נשים, מעודדת פלייבוי ועוד. ככל שהתחפושת תהיה ייחודית יותר, כן, יגדל הסיכוי שתיבחר לתחפושת המוצלחת והמובילה, תעניין מאוד את החברים לכיתה ולגן, או את המגיעים למסיבת המבוגרים.  מומלץ לכם לבחור תחפושת בחברת שיווק או חנות צעצועים בבורסה שמציעה את המגוון הרחב ביותר והמתאים לגילאים שונים ולבני שני המינים. מומלץ לבצע את ההזמנה די זמן לפני החג כדי שתקבלו את התחפושת במועד המתאים.

 

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: