רגועה וטבעית או לוהטת ונועזת? הכול על הספות של חורף 2020

הספות של חורף 2020

מחדשים את הסלון? מתכננים לרכוש ספה חדשה? המראה של הבית מאוד חשוב לנו, מאחר והמראה משפיע על האווירה הכללית. ומכל חדרי הבית, החשוב ביותר הוא עיצוב מראה הסלון, משום שכל תפקידו של הסלון ומהותו הוא ליצור אווירה טובה ומצב רוח. בנוסף, הסלון מהווה כחלון ראווה לסגנון הבית ותרבותו. אלו הסיבות לחשיבות המרובה למראה המושלם של הסלון.

מראה הסלון מורכב מאלמנטים רבים. מספות ושולחנות לצד וילונות ושטיחים, מספרייה ומזנון לצד פרטי נוי וחפצי אומנות. אחד מהאלמנטים הבולטים בסלון הוא הספה, ולקראת חורף 2020 הבאנו לכם את עיקרי הטרנדים העיקרים לרהיט זה, הקליקו לקריאה בהרחבה. 

אנרגיות אבסטרקטיות

ספות עם מראה אבסטרקטי ואמורפי הוו טרנד חזק מאוד בשנה האחרונה, והוא ממשיך ל2020, כשהוא משודרג וביתר שאת. במסגרת הטרנד תמצאו ספות מעוצבות עם מראה נועז ולא שגרתי. כך למשל תמצאו ספות בצורות גיאומטריות עגולות. הדפסי הספה יהיו מורכבים מציורי סקיצה שאינם מוגמרים. מבחינת הצבעים תוכלו לבחור בשילובים לא שגרתיים, כמו אדום עם כחול נייבי, חרדל דיז'ון עם סגול, וחום חמרה עם כתום דלעת. ההדפסים הנועזים והצבעים הבולטים ביחד עם ציורי הסקיצה, יוצרים הרמוניה יפה שאינה שגרתית ומוכרת, מה שיוצר תחושת זרימה וקלילות.

תכנון סלון בעיצוב הזה, דורש תכנון מוקדם ודיוק במינון הצבעים, על מנת שייווצר מראה מאוזן מגובש ואחיד. כאשר חלל הסלון הוא קטן, צריך זהירות יתר בשימוש בטרנד זה, על מנת שלא תיווצר תחושה מציקה ומחניקה. 

> קראו גם על קונסולה מעץ

נועם ונוחות

אם אתם לא מתחברים לטרנד הקודם, אז תוכלו לבחור במראה הקלאסי. הטרנדים של 2020 מציעים ספות מגוונות בשילובי צבעים טבעיים ורגועים, כמו שילובים של לבן ושמנת או כחול ואפור. תוכלו להעשיר את המראה גם עם נגיעות צבע אחרות, כמו כריות בצבע ורוד או אפרסק. גם כאן יש צורך במינון הנכון של הצבעים, כדי שתתחברו למראה הכללי בטבעיות. כאשר אנו מתרווחים על ספות "רגועות" שכאלו, אנו מרגישים בנעימות ובשלווה המשודרת מצבעי הספה, וזוהי המטרה והמהות של טרנד זה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

סמינריון

סיכונים בניתוח אף

כל פעולה כירורגית כרוכה בסיכון מסוים. היגד זה מתייחס גם לניתוחים אסתטיים. חשוב לסייג ולציין כי כיום טכניקות הטיפול מתקדמות כל כך, ויש מכשור עדין

קרא עוד »

סוגי דגים למאכל

אחת המנות הפופולריות בכל רחבי העולם, הוא הדג. בנוסף לכך שדגים משתלבים מצוין כמנה ראשונה או עיקרית, הדגים בריאים מאוד ומזינים, הם מכילים כמות גדולה

קרא עוד »