כובעי גרפיטי

כובעי גרפיטי הם טרנד פופולרי בעולם האופנה. בחלק זה תלמדו על ההיסטוריה של כובעי הגרפיטי וכיצד הם התפתחו עם הזמן.

גרפיטי הוא צורת אמנות שהתחילה בניו יורק בתחילת המאה ה-20. הוא שימש כדי לתקשר עם אנשים מרקעים שונים ולהפיץ מסרים של שלום, אהבה ואחדות. אמני גרפיטי היו משתמשים בידיהם כדי לכתוב על קירות או כל משטח אחר ללא רשות מבעל הנכס עליו הם כותבים.

כובע הגרפיטי הראשון הוצג על ידי אמן גרפיטי בשם Futura 2000 שחבש כזה במהלך הופעתו במועדון בשם The Gallery בפריז, צרפת בשנת 1979. זה הפך ללהיט מיידי בקרב צעירים ונשים שרצו ללבוש משהו שנראה אופנתי אבל היה לו יתרון מרדני

כובעי גרפיטי הם טרנד פופולרי בתעשיית האופנה

כובעים אלה לובשים על ידי אנשים שרוצים לבטא את האישיות והיצירתיות שלהם.

כובעי גרפיטי קיימים כבר זמן מה, אך לאחרונה ראו עלייה בפופולריות. הם נלבשים כעת על ידי אנשים שרוצים לבטא את הסגנון האישי והיצירתיות שלהם באמצעות הכובעים הללו. מגמת הגרפיטי נתפסת גם כדרך להחזיר את אמנות הגרפיטי שנאסרה במדינות רבות בגלל הקונוטציות השליליות שלה.

הטרנד שכבש את הצעירים בכל תעשיית האופנה

כובעי גרפיטי הם טרנד פופולרי בתעשיית האופנה (כפי שיצירת קיר גרפיטי פופולארית באומנות הרחוב) – הם קיימים כבר כמה שנים ולאחרונה החלו לתפוס שוב אחיזה. כובעי גרפיטי עשויים מבד וכוללים בדרך כלל דפוסים, צבעים או תמונות בהשראת גרפיטי. הם יכולים להיות בהתאמה אישית או בהתאמה אישית לראשו של הלובש. עלייתם של כובעי הגרפיטי נתפסת כתגובה לפופולריות הגוברת של אופנת בגדי הרחוב והקבלה הגוברת שלה בתרבות המיינסטרים. כובעים אלה הפכו פופולריים בקרב תרבות ההיפ-הופ בשל האסתטיקה האורבנית שלהם, כמו גם היכולת שלהם להתאים אישית עם אמנות גרפיטי או עיצובים אחרים.

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

על הפרטים על הסבה להוראה

מחקר שנערך לאחרונה מצא שמספר הנכנסים למקצוע ההוראה הולך ופוחת ומספר העוזבים עולה. זוהי מגמה מדאיגה בהתחשב בכך שאנו זקוקים למורים נוספים כדי להבטיח את

קרא עוד »