נהג צעיר? חבל עליך, אל תשתה ותנהג

אם אתם נהגים צעירים, הרישיון שלכם חלק כמו תינוק שנולד, חבל ללכלך אותו עם נקודות ועבירות תנועה שאחר כך תתקשו להיפטר מהם.

כפי שאתם וודאי יודעים, כיום, בלי כלי תחבורה אתם לגמרי נכים. זו המציאות. לכן, אתם לא רוצים אפילו בחלומות לדמיין יום שאין לכם רכב או תקופה כזו. אבל זה יכול לקרות. אם תתפסו נוהגים בשכרות. 

למעשה, יכול לקרות הרבה יותר מזה. אז מה אתם יכולים לעשות? פשוט לא לעשות את שני הדברים הללו ביחד. לשתות ולנהוג. 

אז מה העונש על נהיגה בשכרות? המשיכו לקרוא כדי לדעת. 

נהיגה בשכרות:

העונש על נהיגה בשכרות די מורכב. הוא תלוי בכמה פרמטרים. ראשית, מה העבר שלכם כנהגים. האם נתפסתם כבר פעם נוהגים בשכרות? האם נתפסתם נוהגים במהירות גבוהה מעל המותר? כמה נקודות כבר צבורות לכם?

השוטר שתופס אתכם בודק את כל הנתונים הללו והמשטרה תחליט איזה עונש היא רוצה להעניק לכם.

במאמר המוסגר נאמר שניתן להפחית משמעותית את העונש על ידי פנייה לעורך דין מקצועי שידע לנתח את פרטי המקרה ולמצוא את צדדי הזכות שלכם. 

במקרים קלים נהיגה בשכרות תחייב שלילת רישיון למשך שנה או אפילו שנתיים. במקרים חמורים יותר זה יכול לכלול גם כלא או עבודות שירות. 

חשוב לדעת. מבחינת המשטרה והחוק, שתייה של כוס בירה היא גם נהיגה בשכרות. למרות שאנחנו בטוחים שזה לא משפיע עליכם. החוק אוסר נהיגה כזו. רמת האלכוהול נקבעת לפי הדם שלכם. השוטר רואה מיד מה רמת האלכוהול בדם ומיד הוא יודע האם עברתם על החוק ונהגתם במה שמוגדר "שכרות" לפי החוק. למידע נוסף בנושא נהיגה בשכרות לנהג צעיר

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

על הפרטים על הסבה להוראה

מחקר שנערך לאחרונה מצא שמספר הנכנסים למקצוע ההוראה הולך ופוחת ומספר העוזבים עולה. זוהי מגמה מדאיגה בהתחשב בכך שאנו זקוקים למורים נוספים כדי להבטיח את

קרא עוד »