איך מתחילים לרכב על אופניים באופן מקצועי?

אופני כביש

אם אתם ממש רוצים להתחיל ולרכב על אופניים באופן מקצועי בדיוק כמו בטור דה פרנס, אופני כביש הם הראשונים שעליכם לרכוש. איתם קל יותר לרכב והם יציבים, מהירים ובטוחים יותר מסוגי האופניים האחרים.

איך מתחילים לרכב על אופניים באופן מקצועי? |

רבים שואלים אותי איך הם יכולים להתחיל לרכב על אופניים בצורה מסודרת וללא יותר מידי בעיות. אני תמיד עונה להם, שאם הם רוצים לקחת את העניינים ברצינות ולהיות מקצוענים ברכיבת אופניים, אופני כביש הם הדבר הראשון שיהיה עליהם לרכוש.

היעילות שיש באופני הכביש רבים כל כך שאין אדם שלא ירצה אופני כביש לרכיבה בתור התחלה. כמובן שגם המחיר משחק כאן תפקיד ולכן, זו תהיה הבחירה המועדפת.

איך להיות מקצוענים עם אופני כביש? |

במבט פנימה מבחוץ, אופניים נראים כפשוטים – כל שעליכם לעשות הוא לדווש, נכון? אבל לפעמים זה יכול להיות מאיים.

אופני כביש נראים מאוד מאיימים בגלל התמונה שקיבלנו בראשנו מתוך מרוצי אופניים שאנו רואים לעיתים קרובות בטלוויזיה. הם לא באמת כל כך מאיימים ונאמר זאת כך: גם ילדים בגיל ההתבגרות יכולים לרכב על אופני כביש מקצוענים – כמובן כשהם מותאמים מבחינת המידות לגילם.

רכיבה ראשונה על אופני כביש |

ברגע שתיקחו את הרכיבה הראשונה ההיא, אנו בטוחים שתתחברו לתחושת החופש, ההרפתקה והשמחה המורגשת כל כך על האופניים. ההתחלה קלה יותר ממה שנדמה, ואנחנו נאמר לכם סוד קטן:

אתם לא צריכים ללבוש סטרץ אם אינכם רוצים. צריך לדעת כיצד להתחיל לרכוב על אופני כביש, כך שתוכלו לפגוש את הכביש הפתוח בביטחון. זו לא בעיה כל כך גדולה אם תתחילו להתאמן בהדרגה ברכיבתם.

קראו עוד על: אופני טריאתלון באתר קוברו בורדו

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: