האם יש דבר כזה אמן חושים?

האם יש דבר כזה אמן חושים?

קשה למצוא אנשים שלא נהנים ממופע קסמים מוצלח. למרות זאת, כיום להיות קוסם זה כבר לא מספיק. אמני הקסמים הגדולים ביותר כבר לא מנסים רק לשלוף שפנים מתוך הכובע. מה שהם עושים זה אומנות חושים. אבל האם יש באמת דבר כזה אמן חושים? כלומר האם ישנם יחידי סגולה שיודעים לקרוא את המחשבות הכי כמוסות שלנו, שיכולים להשפיע עלינו לעשות פעולות לפי רצונם או להפנט אותנו, כך שנתנהג כמו רובוטים? בעזרת אמן חושים מוביל, שם מוכר בארץ ובעולם, נחשוף את הסוד מאחורי הדברים. 

הקסם של האינטואיציה 

בניגוד לקוסם, אמן חושים לא עוסק רק בלהטוטי ידיים אלא מתמקד יותר מזה בלהטוטי המחשבה אותם הוא מבצע במהלך מופע על חושי. לא מדובר באדם יחיד סגולה, שיכול להסתכל במישהו ולדעת על מה הוא חושב ואיך הוא חושב, בגלל חוש שישי או יכולת על טבעית. מה שבאמת עובד כאן זה אינטואיציה במובן הרחב של המילה. אמן חושים הוא קוסם שלמד לאורך השנים המון על הפסיכולוגיה האנושית. אמן חושים מוכשר יודע לקרוא את שפת הגוף ברמות הכי גבוהות. כל תנועת יד, כל תנועת עיניים, כל מחווה. כשאת כל זה עוטפים עם עטיפה של הופעה מדויקת, הקהל אף פעם לא יוצא מאוכזב. למרות שזה לא באמת קסם אמיתי, זה עובד כמו קסם. זה נראה כמו כסף והעובדה שזה כרוך בכישרון ובעיקר בעבודה קשה לא משנה את התוצאה. 

אמני חושים, אומני ההופעות 

אחרי שהבנו שאמני חושים הם פסיכולוגים מיומנים, בעלי אינטואיציה ואינטונציה, צריך להוסיף אלמנט נוסף. אמן חושים טוב יהיה תמיד גם אמן של הופעות. הוא חייב להיות שחקן מוכשר, איש הופעות מחונן. כי התזמון, הסיפור שטווחים ועמידה מול הקהל מהווים חלק משמעותי מהחוויה. ניתן להזמין גם הופעה של אמן חושים אונליין מהאתר של רן גפנר וכך ליהנות ממופע ייחודי מבלי לצאת מהבית.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

על הפרטים על הסבה להוראה

מחקר שנערך לאחרונה מצא שמספר הנכנסים למקצוע ההוראה הולך ופוחת ומספר העוזבים עולה. זוהי מגמה מדאיגה בהתחשב בכך שאנו זקוקים למורים נוספים כדי להבטיח את

קרא עוד »