האם יש דבר כזה אמן חושים?

האם יש דבר כזה אמן חושים?

קשה למצוא אנשים שלא נהנים ממופע קסמים מוצלח. למרות זאת, כיום להיות קוסם זה כבר לא מספיק. אמני הקסמים הגדולים ביותר כבר לא מנסים רק לשלוף שפנים מתוך הכובע. מה שהם עושים זה אומנות חושים. אבל האם יש באמת דבר כזה אמן חושים? כלומר האם ישנם יחידי סגולה שיודעים לקרוא את המחשבות הכי כמוסות שלנו, שיכולים להשפיע עלינו לעשות פעולות לפי רצונם או להפנט אותנו, כך שנתנהג כמו רובוטים? בעזרת אמן חושים מוביל, שם מוכר בארץ ובעולם, נחשוף את הסוד מאחורי הדברים. 

הקסם של האינטואיציה 

בניגוד לקוסם, אמן חושים לא עוסק רק בלהטוטי ידיים אלא מתמקד יותר מזה בלהטוטי המחשבה אותם הוא מבצע במהלך מופע על חושי. לא מדובר באדם יחיד סגולה, שיכול להסתכל במישהו ולדעת על מה הוא חושב ואיך הוא חושב, בגלל חוש שישי או יכולת על טבעית. מה שבאמת עובד כאן זה אינטואיציה במובן הרחב של המילה. אמן חושים הוא קוסם שלמד לאורך השנים המון על הפסיכולוגיה האנושית. אמן חושים מוכשר יודע לקרוא את שפת הגוף ברמות הכי גבוהות. כל תנועת יד, כל תנועת עיניים, כל מחווה. כשאת כל זה עוטפים עם עטיפה של הופעה מדויקת, הקהל אף פעם לא יוצא מאוכזב. למרות שזה לא באמת קסם אמיתי, זה עובד כמו קסם. זה נראה כמו כסף והעובדה שזה כרוך בכישרון ובעיקר בעבודה קשה לא משנה את התוצאה. 

אמני חושים, אומני ההופעות 

אחרי שהבנו שאמני חושים הם פסיכולוגים מיומנים, בעלי אינטואיציה ואינטונציה, צריך להוסיף אלמנט נוסף. אמן חושים טוב יהיה תמיד גם אמן של הופעות. הוא חייב להיות שחקן מוכשר, איש הופעות מחונן. כי התזמון, הסיפור שטווחים ועמידה מול הקהל מהווים חלק משמעותי מהחוויה. ניתן להזמין גם הופעה של אמן חושים אונליין מהאתר של רן גפנר וכך ליהנות ממופע ייחודי מבלי לצאת מהבית.

יופי וטיפוח כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קבליר קינג צ'ארלס למכירה
הקאבלייר קינג צ'ארלס ספנייל הוא אחד הגזעים הפופולריים ביותר של כלבים. הוא גדל באנגליה במאה ה-18. הגזע...
קרא עוד »
יול 05, 2022
הדברות יעילות נגד נמלים
טורי נמלים שאפשר לראות בשדה ולעיתים על המדרכה הם אות ומופת לחריצות, אבל זה לא אומר שמישהו מאיתנו רוצה...
קרא עוד »
יול 04, 2021
uPress
מגמה אחרונה בעולם יצירת התוכן היא להשתמש בוורדפרס כמערכת ניהול תוכן, קראו אודות היתרונות באתר SeoMonster....
קרא עוד »
דצמ 05, 2022