ערבי גיבוש

ערבי גיבוש

אתם בטח מכירים את זה, יש יום גיבוש בעבודה ואתם כבר מתחילים לחשוש מה צפוי לכם הפעם. אז הגיע הזמן לשכוח את המחשבה הזו ולהבין שערבי גיבוש יכולים להיות יציאה אמיתית מהשגרה ומכתלי המשרד לטובת חוויה משותפת. ערבי הגיבוש יכולים ליצור מחדש חברויות שלא היה להם סיכוי במקום העבודה ולגרום לכם להכיר אחרת את הקולגות שיושבים לצידכם.

ערבי הגיבוש שמוצעים כיום מלאים בחשיבה מחוץ לקופסה ושלל אתגרים. מחדרי הבריחה שהפכו ללהיט בשנה האחרונה ועד ארוחות ערב בשטח. השמים הם הגבול וכמובן שהתקציב. ערבי הגיבוש יכולים להתאים לחברות בגילאים שונים היות והמבחר הוא בלתי סופי. זה יכול אפילו להיות טיול אורבני או סיור אומנות ובגדול לא משנה מזה, העיקר לצאת מהשגרה שקשה לכולנו.

על מה צריך לחשוב כשמכינים ערב כזה:

הכי חשוב, להתאים את הפעילות לקהל האנשים. אם מדובר בקהל מבוגר יחסית אז יכול להיות שחוויות שטח או אקסטרים פחות יתאימו. או שאם מדובר בימים קרים המנעו מפעילויות שישנה סכנת התקררות או קור למשתתפים. התחשבו בצרכי הקבוצה. ערב גיבוש יכול להיות הופעת סטנדאפ או אפילו סדנת אימפוביזציה. העיקר שיהיה שמח!

רוב הפעילויות הקיימות כיום מלוות במדריך צמוד מה שמאפשר גם למתכנן האירוע ליהנות ולא להיות מודאג מפרטים לוגיסטיים. המדריכים מעוררים את המשתתפים ומדרבנים. אל תשכחו שמדובר באנשים שאתם פוגשים כל יום וככל הנראה לא תבחרו לבלות איתם גם בערב. כל אלו ועוד הם סיבות מספיק טובות להשקיע בערב גיבוש איכותי.

המטרה- לפעמים מרוב עצים לא רואים את היער… אל תשכחו למה התכנסנו. אל תחפשו פעילויות שיכולות להבין את המשתתפים או לגרום לאי נעימות. המטרה היא גיבוש הצוות. פעילויות של משימות ופתירת חידות יחדיו יכולה להוות בסיס מוצלח לערב שכזה.

אל תעמיסו יותר מידי אטרקציות לערב אחד. תתרכזו באחת עקרית והעיקר תשאירו טעם לעוד.

אין משמח יותר לשמוע למחרת מהצוות כמה היה כיף ועד כמה הייתה להם נעימה תשומת הלב והפעילות.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: