מהו ריהוט מוסדי?

1541438-min

ריהוט מוסדי הינו שם נרדף למשטחי נירוסטה גדולים, שולחנות עץ מתקלפים וכיסאות מתכת חורקים. אז כן, בעבר אלו היו החומרים בהם השתמשו עבור ריהוט מוסדי מכיוון שמדובר בחומרים חזקים שמחזיקים מעמד לאורך זמן גם בשימוש שוטף, יום יומי ולא עדין במיוחד…

אומנם, גם כיום מעדיפים להשתמש בחומרים אלו עבור ריהוט מוסדי וגם עבור מערכת ישיבה מעוצבת לבית בשל חוזקם אך שמים גם דגש על נראות ולא רק על חוזקם של הרהיטים. אז מה למעשה מבדיל בין ריהוט ביתי לריהוט מוסדי ומה גורם לו אכן להיות כזה? לפניכם מספר סימני זיהוי לריהוט מוסדי –

 

חומר איכותי לריהוט איכותי –

כאמור, הדגש העיקרי שניתן לזהות בריהוט מוסדי, הוא כמובן החוזק. החומרים מהם בנויים הרהיטים, החיבורים ומספר שכבות החומר, הם אלה שמעניקים לרהיטים את החוזק שלהם ומאפשרים למוסד ליהנות מהם למשך זמן רב ולאורך שנים רבות.

 

ריהוט חזק –

רכישת ריהוט מוסדי חזק נחשב גם כחיסכון לטווח ארוך, גם במידה והמחיר שלו אינו זול במיוחד. מכיוון שכאשר משקיעים בריהוט חזק למוסד, לא יהיה צורך להחליף אותו או לתקן אותו במהלך השנים הקרובות, והוא יהיה שימושי למשך תקופת זמן ארוכה.

 

נוח לתחזוקה –

בשונה מריהוט ביתי, שניתן להשקיע יותר בניקוי שלו מכיוון שלא מדובר במשטחים ענקיים וחלקי ריהוט רבים, הרי שריהוט מוסדי חייב להיות נוח לניקוי על מנת שתהליך הניקוי לא יארך זמן רב ויגזול שעות ארוכות. לכן החיפויים שמשתמשים בהם בריהוט המוסדי, הינם רחיצים וקלים לניקוי.

 

ריהוט מוסדי יפה – יש חיה כזאת!

כפי שציינו בהתחלה, למושג ריהוט מוסדי ישנה קונוטציה לא מאוד סימפטית בעניין המראה החיצוני. אך כיום, אפשר בהחלט למצוא ריהוט מוסדי בעל מראה מרשים ויפה מבלי שיהיה צורך להתפשר על החוזק שלו או על האיכות.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: