יוסי שדה והתרומה שלו לבני נוער

יוסי שדה

חוות שדה בר של יוסי שדה הוקמה במטרה לשנות את חייהם של בני נוער ולהקנות להם ערכים חשובים כמו אהבת הארץ והבנה כי עבודה קשה היא בעלת חשיבות עצומה. בני נוער במצוקה מגיעים לחווה הזו שהוקמה בשנת 1998 והם מקבלים מקום לישון בו וליווי לכל אשר הם צריכים על מנת להשיב את חייהם למסלולם התקין.

כך משנים את חיי בני נוער במצוקה

באמצעות ליווי והכוונה אישית של כל בן נוער וזאת לצד תכנית מפורטת שכוללת לימודים ועבודה בשטח, ניתנת ההזמנות לבני נוער במצב מצוקה להפוך את חייהם לטובים יותר וליצור להם עתיד ורוד. יוסי שדה ידע לעשות זאת לאורך השנים ולספק לבני נוער רבים את האפשרות ללון בחוות שדה בר וזאת לצד תמיכה מלאה וסיוע בכל אשר נדרש שמקבלים בני הנוער.

הודות לכך הצליח יוסי שדה להציג לאורך השנים תוצאות מעודדות במיוחד וזאת כל עוד הדבר נוגע לסיוע לבני נוער. ללא ספק מדובר בשינוי אמתי ומאוד משמעותי בעבור חייהם של רבים.

אורח חיים שמחבר בין האדם לטבע

במהלך השהות של בני הנוער בחוות שדה בר הם נחשפים לעבודת אדמה, חליבה, קטיף ועוד. כל אלה גורמים לבני הנוער להעריך עבודה קשה ולהבין כי מדובר בדרך היחידה להגיע למקום טוב יותר בחיים שלהם. כתוצאה מכך הם נהנים מהרגלים מצוינים אשר מאפשרים להם להתגייס ליחידות מובחרות בצבא ולהצליח בלימודי באוניברסיטה.

זו הדרך הבטוחה לקחת את בן הנוער ולהפוך את עתידו להרבה יותר טוב. פשוט מלמדים אותו את העקרונות הפשוטים והדברים החשובים ביותר בחיים האלה. ערכים, חשיבות העבודה הקשה והתמדה. כך בן הנוער יוצא מחוזק ובצורה יוצאת דופן.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: